Recenzováno: 29. září 2020

Krásný hotel v srdci Českého Švýcarska. Profesionální a milý personál, čisté a útulné pokoje, pohodlné postele. Snídaně bohatě postačovaly, večeře možnost výběru z jídelního lístku, měli jsme štěstí i na grilovací večer. Kvalita jídla velmi dobrá, porce slušné. Příjemná sauna a vířivka, možnost objednání masáží, které jsme ale nevyužili, a proto je nemohu hodnotit. Venkovní prostředí úžasné, ideální pro turistické i cyklistické výlety. Doporučuji.

Poděkujte uživateli radekk930.
Recenzováno: 29. září 2020

Skvělý týden jsme strávili v hotelu Garden v Mezné. Rodinný hotel v centru Českého Švýcarska je výborným výchozím turistickým místem.
Je zde možnost kvalitních snídaní a večeří, zvláště grilovací večery jsou skvělým gastronomickým zážitkem. Veškerý personál je velice příjemný a vstřícný. Pokoje s koupelnou jsou hezké a čisté. Snad jen chyběla šatní skříň. Wellness s možností masáží je skvělým zakončením dne.
Děkujeme za skvělou péči po dobu celého pobytu a rádi se k vám vrátíme.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli jakru2020.
Recenzováno: 20. září 2020

Menší, klidný hotýtek uprostřed krásné turistické oblasti Hřensko, ideální na výlety pěšky či na kole. Obsazenost 50/50 Češi/Němci. Pokoj moderně zrekonstruovaný, ale trochu malý (pro 2), koupelna se sprchovým koutem pěkná a prostorná, na pokoji chybí klimatizace. Možnost snídaní/večeří a wellnesu. Pakrování, wifi, příjemný personál atd... Nic mi tu nechybělo, jen cena by mohla být o něco přívětivější.
Horší (hrubý štěrk, kameny) příjezdová cesta do hotelu.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Hanz3210.
Recenzováno: 8. září 2020

Klidný hotel na okraji Mezné s pěknou zahradou. Čisté pokoje, bohaté snídaně za příplatek, vstřícný personál. Jako nevýhodu vnímám absenci skříně na pokoji, nebylo kam zavěsit na ramínka oblečení. Také dřevěná podlaha v pokojích je sice ekologická, ale slyšeli jsme každý krok hostů bydlících nad námi. Jinak naprostá spokojenost.

Poděkujte uživateli 720ivanaa.
Recenzováno: 30. srpna 2020

Spokojenost Hotel v klidnem místě,skvělá paní na recepci obsluha. Pohodlné postele, klid na spaní, odpočinek, bohaté snídaně.Krásné okolí hotelu, velké parkoviště. Snad jen nabízené masáže a doplňkové služby trošku předražené, tak jsem si to radeji s masáží rozmyslela.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli reni122020.