“Krásná příroda ”
Recenze Pravcicka brana

Pravcicka brana
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 5. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nádherná příroda. Skvělá procházka; mistama náročná ale návštěva stoji za to. Ráda se sem znovu vrátím

1  Poděkujte uživateli Michaela H.

Recenzováno: 5. září 2017

Že Pravčická brána je krásná to bezesporu,výhledy na krajinu stojí za to šplhání do kopce,ale zápach který vám nafackuje hned pod sokolím hnízdem a po té i nahoře u restaurace je strašlivý a dost kazí atmosféru.Jídlo drahé a u občerstvení fronty na předražené klobásy.My měli jídlo s sebou a dobře jsme udělali,jelikož fronta je opravdu nekonečná.

Poděkujte uživateli balabanka.
Recenzováno: 31. srpna 2017

Pravčická brána je vzdálená asi 3 km do kopce z parkoviště ve Hřensku. To bývá často plné, takže se vyplatí vyrazit spíše brzo ráno. Kopec je opravdu veliký. Nahoře jsme nicméně odměněni kromě davů turistů i neopakovatelnými výhledy na krajinu Českého Švýcarska a oněch 75 kč za vstup do areálu za to rozhodně stojí.

K dispozici je zde WC, restaurace, stánek, krámek s upomínkovými předměty a cca 3 zpevněné cesty se zábradlím na nejbližší skály. Litovat bude každý, kdo si nevzal pořádký foťák, protože fotit mobilem to není ono.

Opravdu děsivým zážitkem byla nicméně návštěva místní restaurace. Kombinace zápachu z toalet, zmatené obsluhy, oschlého jídla a astronomických cen činila z naší návštěvy tohoto podniku nejhorší gastronomický zážitek za poslední roky. Po důkladné kontrole z hygieny doporučuji podnik nechat zavřít.

Proto místo musí bohužel dostat pouze 3 hvězdičky, přestože jinak je to na plný počet.

1  Poděkujte uživateli xzajic.
Recenzováno: 23. srpna 2017

Určitě stojí za to se na Pravčickou bránu vydat. Nádherný výhled, příjemná turistika. Můžete se k ní dostat 2 cestami. Větší nebo menší výšlap :-)

1  Poděkujte uživateli Eva K.
Recenzováno: 8. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Jeden z divu naši republiky,úžasné místo které by měl každý navštívit,krásná příroda a hlavně výhledy

1  Poděkujte uživateli ladislav j.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pravcicka brana, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj
Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Pravcicka brana? Sdílejte své zkušenosti!