“Nádhera ”
Recenze Pravcicka brana

Pravcicka brana
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 8. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krasna prochazka ze Hřenska. I kdyz po sezone, stale hrozne moc lidi, ale výhled do okolní krajiny stojí za to. Doporucuji

Poděkujte uživateli Tomáš T.

Recenzováno: 23. září 2017 prostřednictvím mobilu

Návštěva o víkendu po sezoně, plno lidí a i když chcete jen na pivko, musíte to vzít přes vstupné. Dospělý 75 Kč. To nám za to nestalo, takže jsme neviděli těm nejlepší výhled, nemůžeme tedy objektivně hodnotit to co je za turnikety.

Poděkujte uživateli Nikola K.
Recenzováno: 10. září 2017

Tento víkend jsme se vydali s partou přátel z Hřenska od hotelu Praha pěšky na Pravčickou bránu, krásná procházka na celý den

Poděkujte uživateli Helena E.
Recenzováno: 5. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nádherná příroda. Skvělá procházka; mistama náročná ale návštěva stoji za to. Ráda se sem znovu vrátím

1  Poděkujte uživateli Michaela H.
Recenzováno: 5. září 2017

Že Pravčická brána je krásná to bezesporu,výhledy na krajinu stojí za to šplhání do kopce,ale zápach který vám nafackuje hned pod sokolím hnízdem a po té i nahoře u restaurace je strašlivý a dost kazí atmosféru.Jídlo drahé a u občerstvení fronty na předražené klobásy.My měli jídlo s sebou a dobře jsme udělali,jelikož fronta je opravdu nekonečná.

Poděkujte uživateli balabanka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pravcicka brana, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj
Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Pravcicka brana? Sdílejte své zkušenosti!