Pravcicka brana
Pohodový výlet za úchvatnou Pravčickou bránou

K Pravčické bráně jsme šli z Hřenska, do kterého jsme přijeli autem, parkovali jsme u řeky u hlavní... přečíst další informace

Recenzováno: 6. listopadu 2018
Zoe S
Nejlepší místo Českého Švýcarska

Pokud chcete vidět to nej. z české strany parku, pak jděte sem. Cesta z Mezní louky je příjemná... přečíst další informace

Recenzováno: 17. října 2018
Tom T

Recenzováno: 23. září 2017 prostřednictvím mobilu

Návštěva o víkendu po sezoně, plno lidí a i když chcete jen na pivko, musíte to vzít přes vstupné. Dospělý 75 Kč. To nám za to nestalo, takže jsme neviděli těm nejlepší výhled, nemůžeme tedy objektivně hodnotit to co je za turnikety.

Datum zážitku: září 2017
2  Poděkujte uživateli Nikola K.
Recenzováno: 10. září 2017

Tento víkend jsme se vydali s partou přátel z Hřenska od hotelu Praha pěšky na Pravčickou bránu, krásná procházka na celý den

Datum zážitku: září 2017
1  Poděkujte uživateli Helena E.
Recenzováno: 5. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nádherná příroda. Skvělá procházka; mistama náročná ale návštěva stoji za to. Ráda se sem znovu vrátím

Datum zážitku: září 2017
1  Poděkujte uživateli michaelah275.
Recenzováno: 5. září 2017

Že Pravčická brána je krásná to bezesporu,výhledy na krajinu stojí za to šplhání do kopce,ale zápach který vám nafackuje hned pod sokolím hnízdem a po té i nahoře u restaurace je strašlivý a dost kazí atmosféru.Jídlo drahé a u občerstvení fronty na předražené klobásy.My měli jídlo s sebou a dobře jsme udělali,jelikož fronta je opravdu nekonečná.

Datum zážitku: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli balabanka.
Recenzováno: 31. srpna 2017

Pravčická brána je vzdálená asi 3 km do kopce z parkoviště ve Hřensku. To bývá často plné, takže se vyplatí vyrazit spíše brzo ráno. Kopec je opravdu veliký. Nahoře jsme nicméně odměněni kromě davů turistů i neopakovatelnými výhledy na krajinu Českého Švýcarska a oněch 75 kč za vstup do areálu za to rozhodně stojí.

K dispozici je zde WC, restaurace, stánek, krámek s upomínkovými předměty a cca 3 zpevněné cesty se zábradlím na nejbližší skály. Litovat bude každý, kdo si nevzal pořádký foťák, protože fotit mobilem to není ono.

Opravdu děsivým zážitkem byla nicméně návštěva místní restaurace. Kombinace zápachu z toalet, zmatené obsluhy, oschlého jídla a astronomických cen činila z naší návštěvy tohoto podniku nejhorší gastronomický zážitek za poslední roky. Po důkladné kontrole z hygieny doporučuji podnik nechat zavřít.

Proto místo musí bohužel dostat pouze 3 hvězdičky, přestože jinak je to na plný počet.

Datum zážitku: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli xzajic.