“Symbol parku”
Recenze Pravcicka brana

Pravcicka brana
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 28. října 2017

Pravčická brána je oprávněně symbol parku. Nicméně dá se zde najít spousta jiných krásných míst.
U hotelu se platí vstup, v areálu jsou 3 vyhlídky z vrcholků skal.

1  Poděkujte uživateli lujelin.

Recenzováno: 11. října 2017

Když jste v Českém Švýcarsku, tak Pravčickou bránu prostě musíte vidět - a ona vážně stojí za ten výšlap!
My jsme si udělali okruh: Mezní Louka (parkoviště u hotelu) - soutěsky Kamenice (Divoká i Edmundova soutěska - projížďky na pramici) - Hřensko - Pravčická brána - Mezní Louka (asi 15 km).
K Pravčické bráně se ale můžete vydat rovnou z Hřenska, kde necháte auto. Nahoru je to asi 3,5 km - nejprve po silnici, pak lesem a nakonec pěšinou kolem skal. Šlapete sice stále do kopce, ale vážně to stojí za to! Pravčická brána, restaurace Sokolí hnízdo, vměstnaná mezi skály, impozantní výhledy ze 3 vyhlídek...prostě paráda. V restauraci je v horním patře i výstava fotek z Českého Švýcarska. Rozhodně doporučuji!

1  Poděkujte uživateli Mischala.
Recenzováno: 8. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krasna prochazka ze Hřenska. I kdyz po sezone, stale hrozne moc lidi, ale výhled do okolní krajiny stojí za to. Doporucuji

1  Poděkujte uživateli Tomáš T.
Recenzováno: 23. září 2017 prostřednictvím mobilu

Návštěva o víkendu po sezoně, plno lidí a i když chcete jen na pivko, musíte to vzít přes vstupné. Dospělý 75 Kč. To nám za to nestalo, takže jsme neviděli těm nejlepší výhled, nemůžeme tedy objektivně hodnotit to co je za turnikety.

2  Poděkujte uživateli Nikola K.
Recenzováno: 10. září 2017

Tento víkend jsme se vydali s partou přátel z Hřenska od hotelu Praha pěšky na Pravčickou bránu, krásná procházka na celý den

1  Poděkujte uživateli Helena E.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pravcicka brana, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj
Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Pravcicka brana? Sdílejte své zkušenosti!