“Magické místo”
Recenze Pravcicka brana

Pravcicka brana
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 6. prosince 2017

Je to úžasné, až magické místo s krásným výhledem do krajiny. Takhle na podzim ozvláštněné ještě barvami listí. Za ten výšlap a vstupenku to určitě stojí

1  Poděkujte uživateli zima2.

Recenzováno: 21. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi hezké místo.
Na Pravčickou bránu vedou dvě trasy...jedna asi cca 3km do kopce a druhá cca 5km okolo...vyjde to úplně na stejno...možná ta okolo je lehčí...my šli tu do kopce a celkem náročné...nedoporučuji ji s malými dětmi :)

1  Poděkujte uživateli Monika S.
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Tento symbol Českého Švýcarska nelze nenavštívit, protože nenavštívit Pravčickou bránu by znamenalo, že jste nebyli v Českém Švýcarsku! Všem doporučuji absolvovat okruh spojený s návštěvou soutěsek - lodiček. Optimální je zahájit prohlídku na Mezní louce, odkud se vydáte na lodičky, po jejich absolvování, když vyjdete u parkoviště v horní části Hřenska, se odtud vydejte po značené cestě na Pravčickou bránu. Po její prohlídce se pak vrátíte na východisko, kterým je Mezní louka. Tento směr je ideální, když nechcete zbytečně ztrácet čas čekáním ve frontách na lodičky ze strany od Hřenska, odkud chodí naprostá většina turistů. :)

1  Poděkujte uživateli Vlastimil J.
Recenzováno: 4. listopadu 2017

Nádherná příroda a i příjemná procházka. Ale ke konci potkáváte spoustu lidí a příroda ztrácí své kouzlo. Na pivo jsme čekali ve frontě 20 min. a mám jen málo fotek bez lidí. Pokud nemáte rádi davy turistů tak nedoporučuji.

Poděkujte uživateli Barka F.
Recenzováno: 28. října 2017

Pravčická brána je oprávněně symbol parku. Nicméně dá se zde najít spousta jiných krásných míst.
U hotelu se platí vstup, v areálu jsou 3 vyhlídky z vrcholků skal.

1  Poděkujte uživateli lujelin.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pravcicka brana, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj
Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Pravcicka brana? Sdílejte své zkušenosti!