Recenzováno: 29. září 2020

Moderní pokoje, moderní prostředí, příjemný personál. Krásně umístěný hotel v srdci Českého Švýcarska obklopený přírodou, přitom autobusová zastávka je jen 100 m vzdálená. Malou nevýhodou je nedostatečná kapacita restaurace pro snídaně. Vše ostatní bylo velice dobré, včetně nabídky a kvality jídla. Správně velké pokoje s příjemnou koupelnou. Výhrady mám ke kvalitě matrací, byť umístěných hezky vysoko.

Poděkujte uživateli fjkadlec.
Leona Peršlová, Guest Services / Front Office v zařízení Resort U Fořta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. října 2020

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že se Vám pobyt v našem resortu líbil. kolegům. Letos na podzim plánujeme kompletní přestavbu restaurace právě za účelem zvýšení její kapacity. Budeme rádi, pokud nás opět brzy navštívíte. S přáním pěkného dne, Leona Peršlová

Recenzováno: 27. září 2020

Areál U Fořta nabízí návětšvníkům Českého Švýcarska jedinečnou možnost ubytovat se v samotném centru národního parku, na křižovatce řady turistických tras a coby kamenem dohodil od vyhledávané Pravčické brány. Hotel je nově zrekonstruovaný a nabízí vysoký standard ubytování. Pro plné hodnocení by se ale musela zlepšit hotelová restaurace. Jídlo samotné (obědy/večeře) je výborné! Nicméně alespoň po dobu našeho pobytu bylo v menu jen pět jídel. Pokud člověk kupříkladu nejí ryby, nebo je vegetarián, má docela smůlu (případně je nucen jíst stále to stejné) a musí zkoušet štěstí v restauracích okolních resortů. Druhou nešťastností je pak velikost samotné restaurace, která čítá jen asi sedm stolů pro celý hotel. To není zas takový problém v létě, kdy lze sedět na zahrádce, ale pokud je ošklivě, jste nahraní. Pokud jdete na snídani, prakticky s celým hotelem současně, a personál ani neotře venkovní židle a stoly od ranní rosy, jste nahraní.

Poděkujte uživateli RostaViktorin.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že se Vám pobyt v našem resortu líbil.. Letos na podzim plánujeme kompletní přestavbu restaurace právě za účelem zvýšení její kapacity. Budeme rádi, pokud nás opět brzy navštívíte. S přáním pěkného dne,Leona Peršlová

Recenzováno: 27. září 2020

Útulně zařízený pokoj s koupelnou, kde se dá v chladnějších dnech nahřát i podlaha. Cestovali jsme se psy a nemůžu si vynachválit možnost terasy a vypuštění psů na trávník před seníkem. Určitě se ještě někdy vrátíme. Slabší hodnocení za hotelovou restauraci, kde je malá nabídka jídel, pokud je člověk na stejném místě ubytovaný celý týden a nechce jíst pořád to samé.

Poděkujte uživateli lstryhalova.

Velice Vám děkujeme za vaší milou recenzi. Každé hodnocení nás posouvá dál. Naše restaurace je právě podvedením nového manažera kde právě výběr jídel je na seznamu změn. Budeme rádi, pokud nás opět brzy navštívíte. S přáním pěkného dne, Leona Peršlová

Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, moc milá obsluha, snídaně taky super. Bydleli jsme v hotelu, který je celý fungl nový a rozhodně si nemůžeme stěžovat. Pokoj s minibarem, dokonce i malou kuchyňkou, vše dokolane uklizeno.

Poděkujte uživateli 77kl_rah.
Leona Peršlová, Guest Services / Front Office v zařízení Resort U Fořta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. října 2020

Velice Vám děkujeme za Vaší recenzi. Vážíme si každí zpětné vazby.
S přáním hezkého dne,
Leona.

Recenzováno: 17. září 2020

Resort u Fořta je umístěn na skvělém místě, kde je vše dobře dostupné. Služby a kvalita ubytování je na velmi vysoké úrovni a není co vytknout. Hotel je nový a luxusní. Resort nabízí několik cenových kategorií což je velkou výhodou.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli honzaj9719.
Leona Peršlová, Guest Services / Front Office v zařízení Resort U Fořta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. září 2020

děkujeme Vám za Vaši milou recenzi.
Velice nás těší, že jste si pobyt v našem resortu užili.
Budeme rádi, když nás opět brzy navštívíte.
S přáním pěkného dne,
Leona Peršlová