“Solidní jídlo, dobré pivo i káva. Omezená kapacita kuchyně.”
Recenze U Forta

U Forta
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 1. září 2017

Pozdní oběd, přesto skoro plno. Šéf nás férově hned upozornil, že polévku servírují hned, ale na hlavní jídlo budeme vzhledem k množství objednávek asi 30 min. čekat. Nakonec to bylo rychlejší a v pořádku, nicméně chuťově spíše průměrné. Jedenáctka ze Cvikova výborná. Prostředí čisté a zánovní.
Vzhledem k exponovanosti lokality hodnotíme spíše kladně.

Poděkujte uživateli Pavel_midage_manager.

Recenzováno: 30. července 2017 prostřednictvím mobilu

Den co den jsme tu stravili vecer. Personal byl mily a jidlo vyborne! Vyzkouseli jsme polevku - houbovy krem, ktery nemel chybu. Pak jsme vyzkouseli kureci steak supreme s grilovanou zeleninou a cockou. Lepe upraveny kureci steak jsme zatim nejedli! Sladka tecka, vyzkouseli jsme cokodortik se zmrzlinou, ktery byl opravdu vyborny! Strudl s vanilkovou omackou take nemel chybu. Zkratka vse co ksme ochutnali, bylo proste skvele! :)

Poděkujte uživateli Excursion723591.
Recenzováno: 12. července 2017 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme využili snídaně v rámci pobytu, denně změna, takže se nepřejedla, káva, čaj, džus, voda, mléko, domácí jogurt a pečivo, párečky, vajíčka, cerealie, sladké pečivo..., k večeři výběr z jídelního lístku, zvěřina, drůbeží maso, sladká jídla, výborné kozí sýry, vždy velká porce, dobře jsme si pochutnali, proč není výborné, na jidlo jsme ve skupině osmi lidí čekali dlouho, část jídel nebyla dostupná, suroviny nebyly doplněny po prodlouženém víkendu, což pochopíme první večer, ale třetí... Odpoledne vždy dobrá káva, domácí maková zmrzlina, mňam. Pivo točí Cvikov, výborná 11°. Každý večer jsme zvažovali, že zkusíme protější hotel, ale ani jednou k tomu nedošlo.

Poděkujte uživateli Miroslav D.
Recenzováno: 11. července 2017 prostřednictvím mobilu

Měli jsme sekanou s kaší a grilovaný kozí sýr a naprostá chuťovka. Ochotný personál, prostředí standard. Na jídlo vřele doporočuji.

Poděkujte uživateli Kateřina J.
Recenzováno: 2. července 2017

Do restaurace jsme zašly na večeři a rozhodně jsme udělali skvělé rozhodnutí.
Výborná a poctivá česká kuchyně, milá obsluha a příjemné ceny.
Plněné bramborové knedlíky kachním konfitem s povidlovým zelím se staly nezapomenutelným zážitek a rozhodně všem doporučujeme

Poděkujte uživateli David V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Forta, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili U Forta? Sdílejte své zkušenosti!