“Skvělé obědy”

Hotel und Restaurant Lugano
Recenzováno: 3. října 2020

Byli jsme zde dvakrát na obědě a vše bylo vždy velice chutné a personál byl velice příjemný a ochotný.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli jakru2020.

Recenzováno: 20. srpna 2020

Když jsme plánovali dovolenou v Hřensku, vytipovali jsme si asi tři místní hotely a volno bylo jen v Luganu. A volby rozhodně nelitujeme.
Při příjezdu se nám naskytlo parkování na pozemku hotelu, výhled z okna nabízel pohled do skal, ze kterých vyčuhovala Stará Plynárna, no romantika jak blázen! Pokoj byl útulný a postel pohodlná a pro dva prostorná až až.
Paní provozní byla velmi milá a usměvavá. A tím myslím upřímně milá a usměvavá, ne jako některé zaměstnankyně jiných hotelů, kteří se na vás smějí, myslí si o vás, jak vás oberou a ještě vám v duchu nadávají. Tohle naštěstí nebyl ten případ.
Snídaně v ceně by mohla být variabilnější, celý týden se neměnila, ale i tak po ránu přijdou vhod vajíčka, šunka, sýry, hermelín, jogurty nebo meloun se švestkami.
A jak zde vaří? Oproti zbytku Hřenska mají svěží jednoduché menu, ze kterého nemáte problém si vybrat. A pokud chcete poradit, doporučuji kančí medailonky se skvělou omáčkou, ty byly fa-mó-zní!
Za mě skvělá volba, kterou nic nezkazíte. A že toho v Hřensku zkazili dost..

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 621franti_ekp.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Jídlo v restauraci bylo sotva průměrné - brambory úplně oschlé, sýr bez chuti a ke všemu dva velké pláty ledového salátu, rajče, okurka a pomeranč jako "obloha". Nápoje naprosto přechlazené.
Ubytování nebylo špatné, pokoj prostorný, celkem čistý, ale hodně vlhký. Wifi mají dvě, ale ani jednu jsme v pokoji nechytli. Snídaně byly dost bída - pořád to samé (šunka, sýr, marmeláda...), za teplá vajíčka jste si museli dost připlatit.
Navíc ani v dnešní době se v hotelu nedá zaplatit za ubytování kartou, ale pouze hotově.
Jinak obsluha byla vždy milá.

Poděkujte uživateli Martina S.
Recenzováno: 6. června 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme se puvodne stavili pouze na kafe,kdyz jsem ale v jidelnim listku videla gulasovou polevku,dala jsem si i tu. Nesnedli jsme ji ani ve dvou.Za v tomto pripade nehoraznych 59 Kc prinesli neco,na cem plavala asi pul cm vrstva oleje,cely to bylo nacpany glutamatem (aneb at zije polevka z pytliku) a jako bonus si napocitali 15Kc za platek chleba a jeden rohlik. Velke zklamani,ktere nezachranilo ani kafe s praskovou mlecnou penou.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Kavalupa.
Recenzováno: 5. září 2017 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojenost. Velice příjemný personal a skvělé jídlo.na nic jsme nemuseli zdlouhavě čekat a skvěle jsme si pochutnali.

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli michaelah275.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel und Restaurant Lugano, si také prohlíželi

Chřibská, Ústecký Kraj

Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hotel und Restaurant Lugano? Sdílejte své zkušenosti!