Úžasný zážitek

Tato destinace byla jedním z cílů naší rodinné dovolené s tříletou dcerou a snažili jsme se... přečíst další informace

Recenzováno: 15. srpna 2018
petrvolf
Sokolov, Česká republika
Krása

Velmi krásná souteska. Absolvovaly jsme ve směru od Hřenska. I samotná procházka stojí k 'přístavu... přečíst další informace

Recenzováno: 1. května 2018
keddy79
Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Recenzováno: 6. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Na Divokou soutesku jsme se vydali z Mezni louky, kde je velke parkoviste (100,- Kc za cely den). Dalsi moznosti je např. z Hrenska nejdříve absolvovat Edmundovu soutesku a pak pokračovat na Divokou. Krasna priroda, plavba na lodicce je pak velky zazitek. Cena za dospělého je 60,- Kc, Edmundova souteska pak 80,-. Rozhodne muzu doporucit.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli Petrs70.
Recenzováno: 4. června 2017 prostřednictvím mobilu

Tohle je opravdu kouzelne misto ktere stoji za to videt. Behem plavby lodickou je i vtipny vyklad.Nadherna priroda,cista voda,ticho a klid,jako z pohadky. Pokud mate radi prirodu tak tohle misto urcite navstivte.

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli Tana D.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Opravdu velice prijemna prochazka kolem reky, skalni panorama je uchavne a zakonceni cesty mistni atrakci - vylet na lodickach je super, trasa k lodickam je 2km. Skoda jen, ze na konci neni obcerstveni a ze lodicky maji dlouhy interval vyjezd/prijezd cca 1:20 a posezeni na par lavickach a cekani neni uplne ono.

Datum zážitku: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli jind_ichn.
Recenzováno: 12. října 2016

Pohádkovou přírodu v soutěskách v Hřensku jsme si užili během plavby na lodičce. Stihli jsme poslední spoj a to bylo ideální, protože nás na loďce bylo málo. Vtipný výklad během plavby a spuštění umělého vodopádu. Moc pěkné zejména pro děti.

Datum zážitku: červen 2016
1  Poděkujte uživateli Milka S.
Recenzováno: 10. srpna 2016

Pokud se v tomto koutu republiky objevíte doporučuji projížďku na loďce v Soutěskách. Jedná se o hluboké kaňony řeky Kamenice v pískovcových skalách. Každá loďka má svého průvodce, který vám poví více z historie, včetně ukázky umělého vodopádu. Krásné

Datum zážitku: září 2015
Poděkujte uživateli Bekulin.