“Krásný zážitek ”
Recenze Wild Gorge

Wild Gorge
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 18. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Nádherný výlet loukami s vtipným komentářem,úžasné přírodní scenérie a krasne čistá voda,kdo zavítá do Hrensko a vydá se sem nemůže litovat

Poděkujte uživateli ladislav j.

Recenzováno: 6. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Na Divokou soutesku jsme se vydali z Mezni louky, kde je velke parkoviste (100,- Kc za cely den). Dalsi moznosti je např. z Hrenska nejdříve absolvovat Edmundovu soutesku a pak pokračovat na Divokou. Krasna priroda, plavba na lodicce je pak velky zazitek. Cena za dospělého je 60,- Kc, Edmundova souteska pak 80,-. Rozhodne muzu doporucit.

Poděkujte uživateli Petrs70.
Recenzováno: 4. června 2017 prostřednictvím mobilu

Tohle je opravdu kouzelne misto ktere stoji za to videt. Behem plavby lodickou je i vtipny vyklad.Nadherna priroda,cista voda,ticho a klid,jako z pohadky. Pokud mate radi prirodu tak tohle misto urcite navstivte.

Poděkujte uživateli Tana D.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Opravdu velice prijemna prochazka kolem reky, skalni panorama je uchavne a zakonceni cesty mistni atrakci - vylet na lodickach je super, trasa k lodickam je 2km. Skoda jen, ze na konci neni obcerstveni a ze lodicky maji dlouhy interval vyjezd/prijezd cca 1:20 a posezeni na par lavickach a cekani neni uplne ono.

1  Poděkujte uživateli Jindřich N.
Recenzováno: 12. října 2016

Pohádkovou přírodu v soutěskách v Hřensku jsme si užili během plavby na lodičce. Stihli jsme poslední spoj a to bylo ideální, protože nás na loďce bylo málo. Vtipný výklad během plavby a spuštění umělého vodopádu. Moc pěkné zejména pro děti.

1  Poděkujte uživateli Milka S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Wild Gorge, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj
Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Wild Gorge? Sdílejte své zkušenosti!