Úžasný zážitek

Tato destinace byla jedním z cílů naší rodinné dovolené s tříletou dcerou a snažili jsme se... přečíst další informace

Recenzováno: 15. srpna 2018
petrvolf
Sokolov, Česká republika
Krása

Velmi krásná souteska. Absolvovaly jsme ve směru od Hřenska. I samotná procházka stojí k 'přístavu... přečíst další informace

Recenzováno: 1. května 2018
keddy79
Kralupy nad Vltavou, Česká republika

Recenzováno: 31. srpna 2017

Vyrazit spíše dříve, protože parkoviště bývá plné. Jinak Vás čeká cesta na pramici s průvodcem, který vtipně komentuje okolní skály a cca 20 minut cesta tak rychle uběhne.

Foťák je povinný. Pozor, pokud se absolvují všechny soutěsky, dostáváme se z Hřenska na Mezní louku a odtud se musí dolů buď autobusem, nebo pešky po silnici a to je 6 km nuda. Takže není to úplně okruh.

Poděkujte uživateli xzajic.
Recenzováno: 18. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Nádherný výlet loukami s vtipným komentářem,úžasné přírodní scenérie a krasne čistá voda,kdo zavítá do Hrensko a vydá se sem nemůže litovat

Poděkujte uživateli ladislav j.
Recenzováno: 6. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Na Divokou soutesku jsme se vydali z Mezni louky, kde je velke parkoviste (100,- Kc za cely den). Dalsi moznosti je např. z Hrenska nejdříve absolvovat Edmundovu soutesku a pak pokračovat na Divokou. Krasna priroda, plavba na lodicce je pak velky zazitek. Cena za dospělého je 60,- Kc, Edmundova souteska pak 80,-. Rozhodne muzu doporucit.

Poděkujte uživateli Petrs70.
Recenzováno: 4. června 2017 prostřednictvím mobilu

Tohle je opravdu kouzelne misto ktere stoji za to videt. Behem plavby lodickou je i vtipny vyklad.Nadherna priroda,cista voda,ticho a klid,jako z pohadky. Pokud mate radi prirodu tak tohle misto urcite navstivte.

Poděkujte uživateli Tana D.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Opravdu velice prijemna prochazka kolem reky, skalni panorama je uchavne a zakonceni cesty mistni atrakci - vylet na lodickach je super, trasa k lodickam je 2km. Skoda jen, ze na konci neni obcerstveni a ze lodicky maji dlouhy interval vyjezd/prijezd cca 1:20 a posezeni na par lavickach a cekani neni uplne ono.

1  Poděkujte uživateli jind_ichn.