“Krátká projížďka”
Recenze Wild Gorge

Wild Gorge
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 11. října 2017

Divoká soutěska měří necelých 500m, průvodce heslovitě komentuje (v češtině a němčině) skalní útvary po obou stranách soutěsky - většina z nich je pojmenována podle tvaru, např. žába, hlava ledního medvěda, ďábel atd.
Stezka z Mezní Louky k Divoké soutěsce je zavřená, ale dá se k ní dojít z druhé strany. Pramicí jsme se tak svezli dvakrát - tam i zpátky. Osobně se mi víc líbila Edmundova soutěska, která je asi o 2 km níže po proudu.

1  Poděkujte uživateli Mischala.

Recenzováno: 8. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krasna prochazka ze Hřenska. Cca 20 minut kolem říčky kamenice. Jízda na pramici s výkladem a historkami stojí za to. Doporucuji

Poděkujte uživateli Tomáš T.
Recenzováno: 12. září 2017

Doporučuji navštívit (hlavně na podzim, kdy mlhy pozvolna stoupají z údolí). Z Hřenska 20 min pěšky. Z Mezné 35 min pěšky z kopce. Průvodce Aleš

Poděkujte uživateli Guide_Ales.
Recenzováno: 9. září 2017

Řekla bych,že tato soutěska je sice méně známá,než Edmundova,ale neznamená to,že nemá své kouzlo."Kapitán",a průvodce,v jednom,uměl velice poutavě vyprávět,také nás krásně pohoupal.Určitě se sem zase jednou podíváme.

Poděkujte uživateli Eliška S.
Recenzováno: 5. září 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasná podívaná po nádherné přírodě. Super pruvodce a pěkná plavba :) stoji za to se tam jet podivat.

Poděkujte uživateli Michaela H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Wild Gorge, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj
Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Wild Gorge? Sdílejte své zkušenosti!