Úžasný zážitek

Tato destinace byla jedním z cílů naší rodinné dovolené s tříletou dcerou a snažili jsme se... přečíst další informace

Recenzováno: 15. srpna 2018
petrvolf
Sokolov, Česká republika
Krása

Velmi krásná souteska. Absolvovaly jsme ve směru od Hřenska. I samotná procházka stojí k 'přístavu... přečíst další informace

Recenzováno: 1. května 2018
keddy79
Praha, Česká republika

Recenzováno: 8. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krasna prochazka ze Hřenska. Cca 20 minut kolem říčky kamenice. Jízda na pramici s výkladem a historkami stojí za to. Doporucuji

Poděkujte uživateli Tomáš T.
Recenzováno: 12. září 2017

Doporučuji navštívit (hlavně na podzim, kdy mlhy pozvolna stoupají z údolí). Z Hřenska 20 min pěšky. Z Mezné 35 min pěšky z kopce. Průvodce Aleš

Poděkujte uživateli bohemian_guide.
Recenzováno: 9. září 2017

Řekla bych,že tato soutěska je sice méně známá,než Edmundova,ale neznamená to,že nemá své kouzlo."Kapitán",a průvodce,v jednom,uměl velice poutavě vyprávět,také nás krásně pohoupal.Určitě se sem zase jednou podíváme.

Poděkujte uživateli Eliška S.
Recenzováno: 5. září 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasná podívaná po nádherné přírodě. Super pruvodce a pěkná plavba :) stoji za to se tam jet podivat.

Poděkujte uživateli michaelah275.
Recenzováno: 5. září 2017

Od parkoviště k soutěsce se projdete pár kilometrů,ale po rovince podle řeky.Lodičky vyráží každou chvíli,plavba je s výkladem ,pokud vám neřvou ostatní turisti tak se dozvíte o historii této,,stezky,, , uvidíte vodopád.

Poděkujte uživateli balabanka.