“PENZION NA VYHLÍDCE”

Penzion Na Vyhlidce Restaurace
Recenzováno: 9. září 2017

Vyčerpaní a žízniví,jsme se tu zastavili,na malé občerstvení a odpočinek před další túrou.Kluci si dali výbornou zmrzku a výtečnou malinovku.A já samozřejmě ne méně dorého turka.Personál velice ochotný a rychlí.

Poděkujte uživateli Eliška S.

Recenzováno: 5. září 2017

Nemohu hodnotit jídlo,dali jsme si jen pivo ,ale sláva ,že tam je,protože po tom výstupu do kopce a schodů jste rádi za cokoliv.Obsluha byla příjemná.

1  Poděkujte uživateli balabanka.
Recenzováno: 8. srpna 2016

Nevím proč tu někteří lidé haní tuto restauraci. Byli jsme zde ubytováni, tudíž jsme zašli na večeři, dali jsme si tedy jen polévku, ale obsluha byla vtipná a moc příjemná a polévky byly také výborné. Navíc už jen podle dochucovadel (solničky a pepře značky Kotani a Magi Vitana) mi přijde, že se zde na potravinách nešetří. Neměli jsme jediný problém. Rozhodně doporučujeme zastávku v této restauraci.

1  Poděkujte uživateli Mony C.
Recenzováno: 17. července 2016 prostřednictvím mobilu

Bohužel restaurace těží z toho, že se nachází na vynikajícím místě a o hladové krky není nouze... Tím spíše se majitel nestydí, dát Vám na talíř cokoliv. Jídlo velmi špatné. Obsluha průměr.

2  Poděkujte uživateli ET_Virtualist.
Recenzováno: 6. prosince 2015

Perfektni misto, obsluha mila, pozorna a snaziva, jidlo chutne. Ceny jsou v poradku, odpovidaji lokalite, najdete drazsi i levnejsi. Pokud narazite na problem, majitele jsou vzdy pobliz a udelaji pro vas vse co muzou. Letosni novinka v podobe vyborne tocene zmrzliny potesila a dokonale osvezila.

Poděkujte uživateli jiri123456.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Penzion Na Vyhlidce Restaurace, si také prohlíželi

Hřensko, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Penzion Na Vyhlidce Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!