“Nejlepší burger široko daleko”
Recenze Q Burger bar

Q Burger bar
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší burger široko daleko

Po výšlapu na Ještěd nám celkem vyhládlo a tak jsme objevili tuto velmi příjemnou restauraci. Personál byl milý a jídlo bylo excelentní. Pokud pojedete kolem, určitě se zastavte.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli _jsem_adam_.

Recenzováno: 2. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Zde je prostě radost jíst. Burger je vždy luxusní. Mají sezónní nabídky. Točí zde i lokální piva. Bez rezervace večer většinou smůla.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Luidi1982.
Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Patrime mezi velke fandy burgeru a tak pri kazdem vyletu vyzkousime novou burgrarnu. Pri ceste do Liberce jsme chtel vyzkouset prave jablonecky “Kvé”. Nedavno jsme vyzkouseli i liberecky “nejlepsi burger na severu”, ale prave “Kvé” nas odrovnal jeste vic. Vyroborne burgery, domaci skvele hranolky, ktere se k burgeru maximalne hodej a coleslaw, ktery byl fresha chutny, lepsi jsem snad nikdy nemel. Dalsi vec, ktera nas prekvapila, byla cena domacich limonad, ktera byla velmi prizniva, ale zaroven, byli limonady skvely. Tresnickou toho vseho byl “zvonek” lterym se privola obsluha a pri dvojim zmackunuti date vedet, ze chcete platit. Tohle je naprosto skvela vec, kdy zbytecne necekate, ale opravdu date vedet, kdy neco chcete. Navstevu doporucuju, my se urcite jeste vratime!

1  Poděkujte uživateli ladr_m2016.
Recenzováno: 15. října 2019

Nejlepší burgrárna v severních čechách. Vždy dobře dochucené, chutě spolu ladí. Ať si člověk dá kterýkoli z nabídky, nikdy nebude zklamaný.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli LudmilaKr.
Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

Zdejší burger je prostě strop. Lepší jsem zatím nejedla. Chodíme sem pravidelně a vždy si pochutnáme a při odchodu funim blahem. Obsluha vždy příjemná. A na výčepu točí fajn pivko.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Luidi1982.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Q Burger bar, si také prohlíželi

Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

Už jste navštívili Q Burger bar? Sdílejte své zkušenosti!