“ALENA”
Recenze Stara Posta

Stara Posta
Recenzováno: 25. listopadu 2019

V teto restauraci jsme byli jiz po druhe, pokud navstivime Jablonec. Neformalni, "obycejna" restaurace s typicky ceskou kuchyni. Kvalita, kvantita a cena je skvela. Kazde jidlo bylo vynikajici,.jakoby ho uvarila nase maminka. Nas bavi pribory zabalene do ubrousku,a kdyz jsme tam zapomeli tasku s nakupem, pani vrchni za nami bezela po ulici.
Na obed doporucujeme. Takove mile "oldschool". Zase si tam zajdem na vepro, jitrnici, nebo gulasek.

Poděkujte uživateli Alena B.

Recenzováno: 14. února 2019

Tato restaurace existovala, co jsem na světě, ale loni jsem sem zavítala po asi 30 letech a nestačila jsem se divit. Bylo to o víkendu, přišli jsme na oběd a hodně mě překvapilo, že byla restaurace úplně prázdná, byli jsme tam sami. Záhy jsem asi přišla na to, proč. Prostory se za ta léta téměř nezměnily, vypadá to tam pořád zhruba stejně nepěkně. Na jídelníčku pouze nenápaditá klasická česká jídla. Provedením a chutí jak ze čtvrté cenové skupiny. Slané, mastné... A obsluha tomu nasadila korunu - evidentně jsme ji obtěžovali, že jsme něco chtěli. Kdysi to byla (sice neútulná a nehezká), ale zavedená restaurace, kde bylo vždy plno - nyní bych tam už znovu nešla.

Datum návštěvy: květen 2018
2  Poděkujte uživateli Dana V.
Recenzováno: 30. května 2018

Dobré, cenově přijatelné jídlo a velké porce. Pokud máte rádi českou klasiku mohu jen doporučit. Čepuje se zde pivo a točí kofola a malinovka.

Datum návštěvy: květen 2018
1  Poděkujte uživateli sniter.
Recenzováno: 25. července 2016

Pokud chcete levné ucházející jídlo lze tuto restauraci navštívit. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, ale pokud Vám vadí kouř ucítíte ho všude. Včetně zápachu z kuchyně. Jídlo je ucházející, ale velmi obyčejné. Taková klasická "III.cenová skupina".

Datum návštěvy: únor 2016
1  Poděkujte uživateli MrCejcha.
Recenzováno: 13. července 2019

Datum návštěvy: červenec 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Stara Posta, si také prohlíželi

Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

Už jste navštívili Stara Posta? Sdílejte své zkušenosti!