Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
Skutečnost předčila naše očekávání

Díky navigaci nebyl problém toto vynikající muzeum nalézt, jinak nevím, jak bychom si poradili... přečíst další informace

Recenzováno: 4. října 2018
VlastimilJ3
Mikulášovice, Česká republika
České sklo

Toto muzeum musí navštívit každý. Nadchne i naprostého laika. Ženy jsou unešeny a muži musí... přečíst další informace

Recenzováno: 13. července 2018
milanlangmajer
Stod, Česká republika

Recenzováno: 17. dubna 2017

Velmi hezká expozice výroby bižuterie a skla. Zajímavé exponáty a krásné výrobky, které svědčí o šikovnosti našich sklářů.

Datum zážitku: duben 2017
1  Poděkujte uživateli hstreglova.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. června 2017

Děkujeme za Vaši návštěvu a kladné hodnocení muzea.

Recenzováno: 15. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Zajímavá, okouzlující a impozantní kompozice. Doporučuji navštívit s dětmi. Dvě patra plná krásy, otevřeno i víkendy. Možnost koupit bižu za skvělé ceny.

Datum zážitku: duben 2017
1  Poděkujte uživateli Iveta B.

Jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme za Vaši návštěvu.

Recenzováno: 2. února 2017

zajímavé stálé i příležitostné expozice o výrobě bižuterie a sklářství,
ochotný personál a možnost se naučit i něco vyrobit

Datum zážitku: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli Jenjakohost.

Děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu!

Recenzováno: 14. prosince 2016

Děti se poučily, jak se vyrábí vánoční ozdoby zábavnou formou a my rodiče shlédli krásnou sbírku korálků, knoflíků, šperků a skla.

Datum zážitku: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli Eva S.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Když už jste v Jablonci, bylo by chybou vynechat tohle poučné místo. Ve státní svátek bylo vstupné zdarma a návštěva stála za to. Myslí zde i na děti , které plní úkoly a prohlídka je pak více baví. Expozice je rozdělena na část korálkovou a část skleněnou. Jsou zde k vidění i pamětní mince a medaile.

Datum zážitku: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli Bekul.