“Historie i současnost skla na jednom místě”

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 23. června 2017

Do muzea skla a bižuterie jsem zavítala víckrát, naposledy v rámci muzejní noci. Určitě doporučuji prohlídkou s výkladem, jinak se může stát že kolem důležitých a zajímavých exponátů projdete bez povšimnutí a to by byla škoda.

Poděkujte uživateli Kateřina M.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2017

Jsme velice rádi, že se do našeho muzea ráda vracíte. Děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další Vaši návštěvu!

Recenzováno: 17. dubna 2017

Velmi hezká expozice výroby bižuterie a skla. Zajímavé exponáty a krásné výrobky, které svědčí o šikovnosti našich sklářů.

1  Poděkujte uživateli hstreglova.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. června 2017

Děkujeme za Vaši návštěvu a kladné hodnocení muzea.

Recenzováno: 15. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Zajímavá, okouzlující a impozantní kompozice. Doporučuji navštívit s dětmi. Dvě patra plná krásy, otevřeno i víkendy. Možnost koupit bižu za skvělé ceny.

1  Poděkujte uživateli Iveta B.

Jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme za Vaši návštěvu.

Recenzováno: 2. února 2017

zajímavé stálé i příležitostné expozice o výrobě bižuterie a sklářství,
ochotný personál a možnost se naučit i něco vyrobit

1  Poděkujte uživateli Jens J.

Děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu!

Recenzováno: 14. prosince 2016

Děti se poučily, jak se vyrábí vánoční ozdoby zábavnou formou a my rodiče shlédli krásnou sbírku korálků, knoflíků, šperků a skla.

1  Poděkujte uživateli Eva S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, si také prohlíželi

Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

Už jste navštívili Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou? Sdílejte své zkušenosti!