Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
Skutečnost předčila naše očekávání

Díky navigaci nebyl problém toto vynikající muzeum nalézt, jinak nevím, jak bychom si poradili... přečíst další informace

Recenzováno: 4. října 2018
VlastimilJ3
Mikulášovice, Česká republika
České sklo

Toto muzeum musí navštívit každý. Nadchne i naprostého laika. Ženy jsou unešeny a muži musí... přečíst další informace

Recenzováno: 13. července 2018
milanlangmajer
Stod, Česká republika

Recenzováno: 31. července 2017

Velice kultivované muzeum, krásné exponáty, přehledně uspořádané. Shlédla jsem celkem 4 expozie za cenu jedné vstupenky

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli krasalena.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace s hosty v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. srpna 2017

Jsme velice rádi, že jste si prohlédla všechny naše výstavy, které v letošním roce v rámci Mezinárodního trienále skla a bižuterie JABLONEC 2017 pořádáme.
Děkujeme za Vaše hodnocení.

Recenzováno: 27. července 2017

Byl to pro nás opravdu skvělý zážitek, počasí moc nepřálo, tak jsme se vydali do Jablonce do muzea a byl to opravdu nádherný zážitek! Tolik krásných exponátů! opravdu doporučuji.

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Marta_Plzen.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2017

Děkujeme Vám za návštěvu našeho muzea a jsme velice rádi, že se Vám muzeum a jeho výstavy líbily. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu...

Recenzováno: 23. června 2017

Do muzea skla a bižuterie jsem zavítala víckrát, naposledy v rámci muzejní noci. Určitě doporučuji prohlídkou s výkladem, jinak se může stát že kolem důležitých a zajímavých exponátů projdete bez povšimnutí a to by byla škoda.

Datum zážitku: květen 2017
Poděkujte uživateli Kateřina M.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2017

Jsme velice rádi, že se do našeho muzea ráda vracíte. Děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další Vaši návštěvu!

Recenzováno: 17. dubna 2017

Velmi hezká expozice výroby bižuterie a skla. Zajímavé exponáty a krásné výrobky, které svědčí o šikovnosti našich sklářů.

Datum zážitku: duben 2017
1  Poděkujte uživateli hstreglova.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. června 2017

Děkujeme za Vaši návštěvu a kladné hodnocení muzea.

Recenzováno: 15. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Zajímavá, okouzlující a impozantní kompozice. Doporučuji navštívit s dětmi. Dvě patra plná krásy, otevřeno i víkendy. Možnost koupit bižu za skvělé ceny.

Datum zážitku: duben 2017
1  Poděkujte uživateli Iveta B.

Jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme za Vaši návštěvu.