Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
Krásná expozice

Moc krásné muzeum skla a bižuterie. Děti mají možnost hrát naučnou hru v expozici. V prodejně je... přečíst další informace

Dana_KulMa
Pokud máte čas a jste v Jablonci, zajděte se podívat.

Byli jsme v létě. A určitě jsme nelitovali. V muzeu je k vidění přehled historie, zajímavé výrobky... přečíst další informace

fr_petrik
Liberec, Česká republika

Recenzováno: 31. srpna 2017

Moc se mi muzeum líbilo. Muzeum vystavuje hodně uměleckých předmětů ze skla a bižuterie. V přízemí je také prostor pro krátkodobé výstavy.

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Jakub D.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace s hosty v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2017

Jsme velice rádi, že se Vám v muzeu líbilo a děkujeme za hodnocení.

Recenzováno: 29. srpna 2017

Expozice bižuterie a skla je opravdu nádherná a taky šikovně udělaná. Dvě patra nejsou příliš rozlehlá na to, abyste se vyčerpali ve třetí místnosti, ale zároveň dost prostorná na to, abyste se mohli dostatečně pokochat.
Obě části - bižuterie a sklo - se zaměřují na historii i současnost, dozvíte se něco o technologiích, ale zalahodí vám i praktické ukázky krásy českého skla.
A navíc, na jednu vstupenku se dostanete hned na čtyři expozice najednou, nejenom v hlavním muzeu. Velmi se nám líbila část výstavy v kostele sv. Anny, kde jsou vystaveny studentské a žákovské práce.
Neváhejte a navštivte je všechny.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli Harry S.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2017

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Recenzováno: 14. srpna 2017

Velice krásné muzeum. Krásná je nejen samotná budova, ale samozřejmě exponáty. Vše ukazuje na šikovnost lidských rukou. Můžeme zde vidět nejen historické kousky, ale i moderní sklo a bižutérii. Opravdu velká krása. Rozhodně doporučuji k návštěvě.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli lada410.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. srpna 2017

Jsme velice rádi, že jste si udělala čas a zavítala do našeho muzea. Těší nás, že jste byla spokojená a že se vám u nás líbilo. Děkujeme za kladné hodnocení a třeba zase někdy příště na viděnou u nás v muzeu!

Recenzováno: 31. července 2017

Velice kultivované muzeum, krásné exponáty, přehledně uspořádané. Shlédla jsem celkem 4 expozie za cenu jedné vstupenky

Poděkujte uživateli krasalena.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace s hosty v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. srpna 2017

Jsme velice rádi, že jste si prohlédla všechny naše výstavy, které v letošním roce v rámci Mezinárodního trienále skla a bižuterie JABLONEC 2017 pořádáme.
Děkujeme za Vaše hodnocení.

Recenzováno: 27. července 2017

Byl to pro nás opravdu skvělý zážitek, počasí moc nepřálo, tak jsme se vydali do Jablonce do muzea a byl to opravdu nádherný zážitek! Tolik krásných exponátů! opravdu doporučuji.

Poděkujte uživateli Marta_Plzen.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2017

Děkujeme Vám za návštěvu našeho muzea a jsme velice rádi, že se Vám muzeum a jeho výstavy líbily. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu...