“Muzeum nejen pro holky”

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 20. října 2017

Až po 30 letech ježdění do Jablonce jsem navštívil toto muzeum. Byl jsem překvapen. Sbírka výrobků je úžasná takže i muž v expozici stráví 2 hodiny. Pokud jdete se ženou, nebo zajdete do dětské herny, tak se prohlídka protáhne nad 3 hodiny.

1  Poděkujte uživateli Filip V.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace s hosty v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2017

K návštěvě muzea není nikdy pozdě! Děkujeme za Vaši návštěvu a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Recenzováno: 31. srpna 2017

Moc se mi muzeum líbilo. Muzeum vystavuje hodně uměleckých předmětů ze skla a bižuterie. V přízemí je také prostor pro krátkodobé výstavy.

Poděkujte uživateli Jakub D.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace s hosty v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2017

Jsme velice rádi, že se Vám v muzeu líbilo a děkujeme za hodnocení.

Recenzováno: 29. srpna 2017

Expozice bižuterie a skla je opravdu nádherná a taky šikovně udělaná. Dvě patra nejsou příliš rozlehlá na to, abyste se vyčerpali ve třetí místnosti, ale zároveň dost prostorná na to, abyste se mohli dostatečně pokochat.
Obě části - bižuterie a sklo - se zaměřují na historii i současnost, dozvíte se něco o technologiích, ale zalahodí vám i praktické ukázky krásy českého skla.
A navíc, na jednu vstupenku se dostanete hned na čtyři expozice najednou, nejenom v hlavním muzeu. Velmi se nám líbila část výstavy v kostele sv. Anny, kde jsou vystaveny studentské a žákovské práce.
Neváhejte a navštivte je všechny.

Poděkujte uživateli Harry S.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2017

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Recenzováno: 14. srpna 2017

Velice krásné muzeum. Krásná je nejen samotná budova, ale samozřejmě exponáty. Vše ukazuje na šikovnost lidských rukou. Můžeme zde vidět nejen historické kousky, ale i moderní sklo a bižutérii. Opravdu velká krása. Rozhodně doporučuji k návštěvě.

Poděkujte uživateli lada410.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. srpna 2017

Jsme velice rádi, že jste si udělala čas a zavítala do našeho muzea. Těší nás, že jste byla spokojená a že se vám u nás líbilo. Děkujeme za kladné hodnocení a třeba zase někdy příště na viděnou u nás v muzeu!

Recenzováno: 31. července 2017

Velice kultivované muzeum, krásné exponáty, přehledně uspořádané. Shlédla jsem celkem 4 expozie za cenu jedné vstupenky

Poděkujte uživateli krasalena.
MSB_Jablonec, Manažer komunikace s hosty v zařízení Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. srpna 2017

Jsme velice rádi, že jste si prohlédla všechny naše výstavy, které v letošním roce v rámci Mezinárodního trienále skla a bižuterie JABLONEC 2017 pořádáme.
Děkujeme za Vaše hodnocení.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, si také prohlíželi

Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

Už jste navštívili Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou? Sdílejte své zkušenosti!