“Znepokojení z nového číšníka ”
Recenze Caffe Perla

Caffe Perla
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Do kavárny chodím pravidelně už přes rok a nikdy jsem si na nic nemohla stěžovat. Obsluha, nápoje, posezení, vždy všechno v pořádku. Mých posledních pár návštěv, kdy mě obsluhoval jeden konkrétní mladý číšník s blonďatými vlasy, se takto bohužel popsat nedá. S jeho obsluhou jako takovou jsem problém neměla, dokud nepřišlo na placení. Kdy si číšník několikrát automaticky přičetl dýško a vrátil mi zaokrouhlenou částku, což působilo velice neslušně. Nebo mi bylo řečeno, že mu došly drobné na vracení, takže jsem byla nucena mu dát dýško mnohem vyšší než bylo za jeho služby adekvátní. Jak říkám, nikdy se mi nic podobného s jakýmkoliv jiným číšníkem z Perly nestalo, takže to beru jako chybu konkrétního číšníka.

Poděkujte uživateli adel_maskova.

Recenzováno: 18. září 2020 prostřednictvím mobilu

Obsluhoval mě blonďatý číšník a jsem znepokojen. Dlouhá doba než mi donesl objednávku. Dvakrát jsem ho prosil o zaplacení, ale i přes to jsem musel dojít na bar a zařídit se sám

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli PavelRychter97.
Recenzováno: 16. července 2020

Tahle kavárna nabízí kromě výborné kávy a jiných nápoju a jídel také opravdu krásné prostředí s úžasným výhledem. Je to zde pohodlné, obsluha velmi milá.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli martibilc.
Recenzováno: 22. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nejoblíbenější kavárna ve Varech slušná obsluha levné menu dobre občerstvení krásné prostředí a pohodlné

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli nataliesY7616GP.
Recenzováno: 15. listopadu 2019

V Karlových Varech nejlepší volba, kde strávit páteční večer. Příjemná a pěkná obsluha, široký výběr nápojů a nádherný výhled.

Poděkujte uživateli Eva Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Caffe Perla, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Caffe Perla? Sdílejte své zkušenosti!