“Prý zavřeno”
Recenze New York Diner

New York Diner
Recenzováno: 28. července 2017 prostřednictvím mobilu

Otevírací doba od jedenácti do dvou ráno když je pátek a byly jsme otočeni ve dveřích že otevírací doba je do desíti. Bylo pár minut po dvacáté druhé hodině.

Poděkujte uživateli Vacationer698074.

Recenzováno: 5. července 2017 prostřednictvím mobilu

Před jídlem jsme si dali na ochlazení pivo. Bohužel donesli teplé Krušovice a za krásných 65Kč, nevím, kde tato podprůměrná restaurace vzala takové ceny. Takže jsme zaplatili a jídlo raději neriskovali.

Poděkujte uživateli Honza B.
Recenzováno: 11. června 2017 prostřednictvím mobilu

Když jsme přišli, restaurace byla prázdná a číšník za barem prilepen na telefonu. Dlouho jsme čekali na objednávku. Cibulove kroužky byly luxusní, to je pravda, ale to je všechno. Pivo Krušovice a Heineken, domácí limoda byl sirup s vodou. Flank steak byl místo médium well Done a úplně zabity. Při placení jsme nemohli platit kartou, prý vypadek. Sem se už nevrátím.

1  Poděkujte uživateli Lukáš Pankáč K.
Recenzováno: 12. května 2017

Dříve vyhlášený bar zel prázdnotou, obsazen byl pouze jeden stůl, za okny naházené prázdné krabice od pizzy. Barman naprosto nekompetentní, koktejly nepitelné. Při reklamaci byl barman velice arogantní, odmítl uznat pochybení či nabídnout jakoukoliv kompenzaci. Jídlo jsme si po této zkušenosti již raději neobjednali.

Poděkujte uživateli Nikola R.
Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Výborný burger a flank steak. Nejlepší cibulové kroužky široko daleko, pomalu není co vytknout. Doporučujeme.

1  Poděkujte uživateli Martin B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo New York Diner, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili New York Diner? Sdílejte své zkušenosti!