Recenzováno: 9. srpna 2018

Příjemný, profesionální personál. Skvěle vybavené apartmány, kde nic nechybí, mohu jenom všem doporučit. Ubytování využíváme pravidelně již 2 roky a kvalita služeb se nemění. Toto ubytování patří k našemu nejoblíbenějšímu v Karlových Varech. Poměr cena kvalita super.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli jnadle314692.
InnaT250, Управляющий v zařízení Revelton Suites, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. září 2018

Milý jnadle314692, skvělý! Děkujeme za podrobnou recenzi. Jsme velmi vděční za Vaši důvěru a my ji oceňujeme. Vždy Vás vítáme kdykoliv. S pozdravem, Inna!

Recenzováno: 8. července 2018

Vyborna lokalita, ciste, prijemne ubytovani. Pro rodiny s detmi to rozhodne neni. Vedle jsou dve velmi hlucne diskoteky. Jediná šmouha na kráse. Pokud, ale pojedu do KV v paru, tak toto ubytovani opet vyhledam.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Frantisek78.
InnaT250, Управляющий v zařízení Revelton Suites, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2018

Vážený Frantisek78, děkuji, že jste si udělal čas na recenzi. Byli jsme rádi, že vás přivedeme, a je škoda, že hluk ze sousedních diskoték zabránil vašemu odpočinku! Rádi vás opět uvidíme. S pozdravem, Inna.

Recenzováno: 26. června 2018

Krásné a útulné ubytování, vše dokonale sladěné, zařízeno s vytříbeným vkusem a smyslem pro detail.
Pokud chcete vařit, v kuchyňce opravdu nic bechybí, nakoupit můžete v okolí behem pár minut( trh, zdravá výživa, farmářsjé sýry a potraviny,Billa), pokud se Vám vařit nechce, v okolí nepřeberné množství restaurací, nejlepší ovšem v přzemí ubytování, úžasné saláty, bagely a výborná káva, moznost snídané za zvýhodněnou cenu
Manželská postel bez nedělené matrace(často nebývá ani ve čtyřhvezdě) ,matrace velmi kvalitní...bílý design navozuje í klid a odpočinek.
Bonus - do Alžbětiných lázní na proceduru 3-5 min, zadní uličkou...
Děkujeme, určitě se vrátíme HoGi

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli hogi2018.

Vážený hogi2018, super! Moc vám děkujeme za toto podrobné hodnocení. Jsme velice vděční, že jste si našel čas a podělil se s námi o svůj názor. Rádi vás přivítáme kdykoliv znovu. S přáním všeho nejlepšího , Inna!

Recenzováno: 5. února 2018 prostřednictvím mobilu

Naprosto pohodlné ubytování:)
Vše je velmi čisté, prostředí je krásné a hlavně se krásně vyspíte. Musím říct, že takhle pohodlnou postel jsem dlouho v žádném hotelu/apartmá nenašla.
Rozhodně doporučuji :)

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Angelika K.
InnaT250, Управляющий v zařízení Revelton Suites, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2018

Vážená Angelika K, je to od Vás velmi milé, že jste napsala toto skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám líbilo místo. Rádi vás přivítáme kdykoliv příště. S přáním všeho nejlepšího Inna.

Recenzováno: 22. ledna 2018

Poklidný pobyt, apartmány pěkně zařízeny, možnost snídaně ve vedlejší kavárně, návštěva kavárny Elephant, grandhotelu Pupp, restaurace Karel IV, procházka po kolonádě, jistě si to není naše poslední návštěva

Datum pobytu: leden 2018
1  Poděkujte uživateli petram646.

Vážený Tpetram646, děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si pobyt užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem Inna