Recenzováno: 18. října 2020

Ubytování zde byl zážitek. Interiér je luxusní, přitom ale útulný, nápaditý a inspirující. Komunikace s recepcí milá a příjemná. Ocenili jsme i precizní čistotu a ticho. Spalo se skvěle. Rádi se vrátíme a už teď se těšíme. Děkujeme. :-)

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli evaz841.
Inna Tymchak, Другое v zařízení Revelton Suites, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Vážená paní/Vážený pane evaz841, moc Vám děkujeme za krásné hodnocení a za pochvalu našeho týmu. Bylo nám potěšením Vás u nás přivítat. Těšímese opět brzy naviděnou. S přáním všeho nejlepšího , Inna

Recenzováno: 19. září 2020

Ubytování hodnotím velmi pozitivně, rozhodně splnilo mé očekávání.
Místnosti vypadaly jako na fotografii - pěkně a stylově zařízeny. Vše bylo čisté, na jedničku hodnotím i personál, komunikaci a celkově velmi dobrou domluvu. Apartmán byl blízko centra a parkování mají také vyřešeno.
Nemohu nezmínit i výbornou snídani v přilehlém Bagel Lounge.
Cestovali jsme s přítelkyní a rozhodně toto ubytování při příští návštěvě Karlových Varů opět vyhledáme.

Doporučuji,
Jakub M.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Jakub M.
Inna Tymchak, Другое v zařízení Revelton Suites, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. září 2020

Vážený pane jakubmT5614EC moc Vám děkujeme za krásné hodnocení. Bylo nám potěšením se o Vás postárat.

Rádi vás budeme znovu vítat v Revelton Studios! S přáním všeho nejlepšího, Inna

Recenzováno: 6. září 2020

Velice vkusně vybavené ubytování ve skvělé lokalitě Karlových Varů, při zapomenutí otevřených střešních oken a následném slejváku a promočené postelea vytopené koupelny a okamžité řešení ze strany ubytovatele bez jakékoli, náhrady škody. Moc děkujeme.

Poděkujte uživateli mruzic336945.

Dobry den mruzic336945, děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si pobyt užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem, Inna

Recenzováno: 24. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Perfektní ubytováni v centru Karlových Varů s krásným a dobrým vybavením kuchyně a výbornou snídaní k tomu. Ikdyz se jednalo o podkrovní apartmán nebylo zde při tropech venku horko. Apartmán byk čistý. Jediné mínus je vrhající a příliš měkká postel. Určitě se sem vrátíme.

Poděkujte uživateli pboxan.

Dobry den pboxan , děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si pobyt užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem, Inna

Recenzováno: 21. srpna 2020

Ubytování v Revelton Suites doporučuji. Moderně zařízené pokoje, všechno čisté, pěkné, nic nechybělo, super vybavení. Všechno proběhlo hravě … vyplnění Check - In ještě před příjezdem, parkování v garážích, cca 5 minut pěšky od ubytování s lepší cenou od Revelton Suites, bezkontaktní vyzvednutí pokojové karty, stejně tak bezkontaktní odevzdání karet při odjezdu...vedle ubytování je Bagel Lounge, který nabízí nejen skvělé snídaně.

Poděkujte uživateli martinakristkova.

Vážená paní martinakristkova, děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si pobyt užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem, Inna