“Jíst či nejíst.”
Recenze McDonald's

McDonald's
Recenzováno: 20. října 2020

Sepisoval jsem román o nešťastném strávníkovi, tedy o mě, ale bylo to na můj vkus moc dlouhé, tak to sem nedám. Nemáte zač. A jakožto expert na mekáč bych se tady rád podělil o svoje pocity.

Mekáč se časem kurví, ale za to nemůže tahle franšíza, ale celej řetězec.
Ceny nahoru a porce dolu.

1) Fajnovka za dvacku. To byl hamburger nebo cheesburger za 20Kč. Ano, byl to sice rok 2011 ale od té doby se cena navyšovala až na nynějších 33Kč. A velikost? stejná. A receptura? zdá se mi teď trochu ochcaná, ale asi stejná

2) Big Tasty Bacon. Obrovskej hamburger, v té době snad největší z nabídky McD. Teď. Houska menší, masa menší porce, více zeleniny. Cena stejná. Proč?

3) Brčka jsou nyní papírová. Proč? Blbě se přes to pije, a je to prostě divný, mít v hubě papír. Nebo jsem já divnej?

Ale ne všechno je špatné. Třeba Tasty cheese. Miloval jsem Tastyho a proto tenhle burger u mě vyhrává do teď. Prostě číz s tasty omáčkou. Sen. Už když vyšel jako sézonní burger a teď je ve stálé nabídce. Stojí stejně - 39Kč a chutná stejně dobře a za to palec nahoru.
Jo a nechápu moc význam double big tasty bacon.

místo pro kamarády, partnera, rodinu? asi všechno
mcdrive pro maximální vyhnutí se osobnímu kontaktu, když jste tlustej a objednáváte si mega combo burgrů
parkoviště hned u dveří
obsluha zná menu skoro tak perfektně, jako já
častá přítomnost hypebeastů, kteří na vás divně čumí, když nemáte boty v hodnotě svého celého platu
zvyšující se cena neúměrně s kvalitou
papírová brčka
stávalo se mi poměrně často, že objednávka nebyla úplná. Ale když si objednáte za 900, tak se to dá asi i pochopit. Ale teď už ok. ťukťuk

Doporučuji všem, co maj hulihlad nebo jen chuť.
Ale stejně tam budu chodit, protože jsem závislej na tasty omáčce.

Pokud se chcete najíst slušněji, počítejte i s pitím útratu tak 300Kč na osobu.

3.2/5

Poděkujte uživateli pinkmcfloyd.

Recenzováno: 17. července 2020

Štvou mě brčka co máte teď jsou strašný mě se rozpadá dejte prosím zpátky plastový tašky chápu ale brčka fakt ne já z toho piju a je to hnus to je jako bych pila namočenej papír v limonádě

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 729niki_.
Recenzováno: 7. září 2019 prostřednictvím mobilu

Vždy naprostá spokojenost, hlavně pro děti a jejich oblíbený “Happy meal”, vynikající káva v “McCafé” a dokonalá smetanová zmrzlina.
Bohatý výběr z Americké kuchyně s možností vlastní úpravy Hamburgerů.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli MikeProCompany.
Recenzováno: 19. srpna 2019

...jak posuzovat...? za mne rychlé, drahé...chuťový průměr a navíc nevím jak pro koho, ale pro mne moc horká káva. I když není špatná v poměru kvalita/cena a když nic jiného není :-)

Poděkujte uživateli smutny_klaun.
Recenzováno: 21. června 2019

Při pracovní cestě v Karlových Varech jsme si dali pauzu v Mc Donald z jednoho prostého důvodu, na kolonádě bychom dali nekřesťanské peníze za nic.

Datum návštěvy: červen 2019
2  Poděkujte uživateli Simona P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo McDonald's, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili McDonald's? Sdílejte své zkušenosti!