“Nejlepší restaurace ve městě”
Recenze Ventura PUB

Ventura PUB
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 17. července 2017

Výborné jídlo, jak ala cart tak polední menu. Jedná se o nejlepší restauraci ve městě. Výbroné točené pivo i točený birell. Skvělé speciality podle ročního období.
Mohu jne doporučit.

Poděkujte uživateli Josef C.

Recenzováno: 4. července 2017

V den začátku 52. MFF jsme s přáteli z Itálie navštívili Ventura PUB. Obsluha výborná, jídlo dobré, pivo skvělé. Doporučuji !

Poděkujte uživateli Miroslav V.
Bohumil Š, Vlastník v zařízení Ventura PUB, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2017

Děkujeme za vaši recenzi a budeme se těšit na vaší další návštěvu v naší restauraci.

Recenzováno: 11. června 2017

Restauraci jsme navštívili na doporučení místních a vůbec jsme neudělali špatně. Sice výběr piv nebyl velký, ale ochutnali jsme výborný summer ale. jídlo skvělé, akorát na můj vkus příliš cibule jako oblohy k mase v bramboráku. Ostatním také chutnalo. Neva, na skvělé pivo jsme nakonec zašli do nejmenované restaurace na Becherplatz :-)

Poděkujte uživateli Radek N.
Recenzováno: 14. května 2017 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde o vikendu s manzelkou a synem. Nizka gastronomicka uroven tohoto zarizeni mne ohromila. Nase jidlo nepozivatelne, synova spenatova placka byla parodie na pizzu. Nejhorsi okamzik byl, kdyz nam cisnik prinesl jidlo a popral nam- nechte si čvachtat. To bylo opravdu priznacne, protoze jidlo se vskutku hodilo do chleva.

Poděkujte uživateli Tatra C.
Recenzováno: 8. května 2017

Pěkné prostředí, skvělá obsluha a vynikající jídlo za přjatelnou cenu. Asi jsme měli štěstí, ale nikdo nám nekouřil pod nos. Všechna jídla výborná, měl jsem suměčka na lasaních a bylo to fajn.

Poděkujte uživateli skrblik2016.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ventura PUB, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Ventura PUB? Sdílejte své zkušenosti!