Recenzováno: 27. srpna 2018

výborná kuchyně vynikající personál rehabilitační sestry ochotny lokalita vynikající k pramenum kousek do centra take až na to že jak je zvykem v Karlovych Varech bylo tam plno Rusaku byl jsem v láznich po prve ale musím konstatova jednim slovem bomba

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli patrik L.
Recenzováno: 4. července 2016

Oproti jiným lázeňským pobytům, kam jsem si mohla vzít psa, to bylo trochu zklamání, hlavně co se týče porovnání ceny a co za ní.
Jídlo bylo vcelku dobré,procedur velmi málo, navíc většinou Rusové a personál se jim věnuje daleko více. Pokoje s výhledem na kolonádu člověk málokdy dostane a na druhou stranu je výhled strašný,.

Tip ohledně pokoje: Vyšší poschodí s výhledem na kolonádu
Datum pobytu: říjen 2015
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli alik1946.
Recenzováno: 14. října 2015

Hotel Kriváň má bezvadnou polohu a je skutečně velmi příjemný. Je to hotel, který prošel náročnou rekonstrukcí, která se vyplatila. Nyní je to místo stvořené pro odpočinek. S příplatkem za výhled budete mít město doslova na dlani.
Dobré je se nepouštět do řeči s ředitelem hotelu, který neví, co je to laskavost a úcta k zákazníkovi. V jídelně si můžete doobjednat k snídani vajíčka či omeletku; k večeři si vymyslet vlastní jídlo, které Vám připraví. Balneo je velmi pěkné. Když zapomenete na nevrlý personál na recepci, můžete prožít přímo pohádkovou dovolenou.

Tip ohledně pokoje: Přípatek na výhled se vyplatí! Nebrat pokoje ve 4. patře, je zde hluk z jídelny.
Datum pobytu: říjen 2015
2  Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 11. října 2015

Tento hotel je skvěle umístěn. Pohled z balkónu či hotelové restaurace Vás nadchne. Personál je velmi ochotný, to jsme ocenili, protože jsme měli malé miminko a všechno je pak náročnější. Hotelová restaurace je poněkud staromódní, ale tak ochotnou obsluhu jsem ještě nezažil. Na každém kroku potkáte úsměv a snahu abyste se cítili dobře. Hotel je velmi slušně vybavený, využili jsme vířivku a některé procedury. Doporučejeme i pro rodiny s dětmi.

Datum pobytu: září 2015
Poděkujte uživateli Karel C.
Recenzováno: 29. prosince 2017

Datum pobytu: prosinec 2017