“Poprvé a určitě ne naposledy”
Recenze Bagel Lounge

Recenzováno: 17. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Celá léta jsme chodily s Liduškou na bagety do Intersparu a snily o pobočce Bageterie Boulevardu, přičemž konečně jsme i u nás v kraji objevily dokonce lepší alternativu. Místo baget bagely, místo rychlého občerstvení kavárná- bistro evokující nám všechny ty úžasné malé kavárny v zahraničí. Zkrátka místo, kam člověk může přijít na snídani, lehký oběd, "drbací" odpoledne s kamarádkami, které se protáhne až do večerních hodin. Místo, kde vám dají dobře najíst, napít a jsou na vás milí. Místo kde vás nechají si v klidu povídat a nenaznačují, že po jídle je třeba rychle se zvednout a odejít. Místo, kde si lze sednout i sama vevnitř a třeba si číst a nebo sednout sama venku a sledovat procházející lid. Mimochodem bagely domácí a plněné vším možným a chuťově excelentní.:-)

Poděkujte uživateli Věra U.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2017

Milá Věrko,
mockrát děkujeme za Vaši milou recenzi, která nás velmi potěšila. Velice si vážíme Vašeho času a těšíme se na Vaší další návštěvu v Bagel Lounge...

151986 recenzí

Recenzováno: 31. října 2017 prostřednictvím mobilu

Po přečtení kladných recenzi jsem minulou sobotu 21.10 rozhodla,ze vás navštívim.Byla jsem velmi nadšena z prostředí a nabídky.Obsluha velmi pozorna,rychlá a usmevava ..Chicken in Thailand s hranolkami a cesnekovy dip...Dostala jsem na výběr ze čtyř druhu pečiva což mě velice prekvapilo..Jidlo bylo velice výborne a jistě se určitě ještě někdy vrátím :)

Poděkujte uživateli Zdenka M.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2017

Milá Zdeňko,
mockrát děkujeme za Vaší recenzi a velice se těšíme na Vaší další návštěvu...

Recenzováno: 27. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikajicí káva, velmi prijemná a ochotná obsluha. Vynikající bagely a i hezké prostředí. Rád se sem vracím.

Poděkujte uživateli johny1998.

Mockrát děkujeme za Vaši milou recenzi a velice se těšíme na Vaší další návštěvu...

Recenzováno: 26. října 2017 prostřednictvím mobilu

Musím Bagelu dát plný počet. Jidlo výborné moc mi chutnalo, jak polévka jako předkrm, tak poté i kuřecí Bagel. Posílám proto díky do kuchyně.

Poděkujte uživateli Anetka300.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. října 2017

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaší další návštěvu v Bagel Lounge...

Recenzováno: 23. října 2017 prostřednictvím mobilu

Moc příjemná, vstřícná a usměvavá obsluha. Jídlo bylo hotové rychle a chuťově bylo vynikající. Moc příjemné posezení. Určitě se vrátíme

Poděkujte uživateli Vladimír B.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. října 2017

Milý Vladimíre,
chceme moc poděkovat, že jste si našel chvilku na to ohodnotit naší kavárničku...
Moc si toho vážíme a budeme se velice těšit na Vaší další návštěvu v Bagel Lounge...

Krásný den

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge? Sdílejte své zkušenosti!