“Snídaně s přáteli”
Recenze Bagel Lounge

Bagel Lounge

Moc příjemné posezení s přáteli u výborné snídaně. Velký výběr, ochotná a velmi milá obsluha a výtečné jídlo.

Poděkujte uživateli zuzkag246.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Milá Zuzko,
mockrát děkujeme za Vaši milou recenzi, která nás velmi potěšila. Velice si vážíme Vašeho času a těšíme se na Vaší další návštěvu v Bagel Lounge...

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme tento podnik na základě dobrého hodnocení na TripAdviseru a musíme ho potvrdit. Jídlo chutné, originální a dobře vypadající. Obsluha přijemná a rychlá. Drink chutnal tak jak má. Místní pivo a kafe nám tolik nechutnalo, ale to je subjektivní záležitost. Celkově za výbornou!

Poděkujte uživateli Kropapepacek.

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Velice si vážíme Vašeho času a těšíme se na Vaší další návštěvu v Bagel Lounge...

Klára Enčevová

Měli jsme chuť na kávu a potřebovali jsme se ohřát a pak jsme objevili tenhle skvělej podnik, který si nás hned získal.
Vynikající káva, výborné jídlo, milá obsluha a jako bonus super hudba (DJ Mark One).
Děkujeme za moc příjemný azyl.

Poděkujte uživateli Markéta V.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Milá Markéta,

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Celá léta jsme chodily s Liduškou na bagety do Intersparu a snily o pobočce Bageterie Boulevardu, přičemž konečně jsme i u nás v kraji objevily dokonce lepší alternativu. Místo baget bagely, místo rychlého občerstvení kavárná- bistro evokující nám všechny ty úžasné malé kavárny v zahraničí. Zkrátka místo, kam člověk může přijít na snídani, lehký oběd, "drbací" odpoledne s kamarádkami, které se protáhne až do večerních hodin. Místo, kde vám dají dobře najíst, napít a jsou na vás milí. Místo kde vás nechají si v klidu povídat a nenaznačují, že po jídle je třeba rychle se zvednout a odejít. Místo, kde si lze sednout i sama vevnitř a třeba si číst a nebo sednout sama venku a sledovat procházející lid. Mimochodem bagely domácí a plněné vším možným a chuťově excelentní.:-)

Poděkujte uživateli Věra U.

Milá Věrko,

Recenzováno: 31. října 2017 prostřednictvím mobilu

Po přečtení kladných recenzi jsem minulou sobotu 21.10 rozhodla,ze vás navštívim.Byla jsem velmi nadšena z prostředí a nabídky.Obsluha velmi pozorna,rychlá a usmevava ..Chicken in Thailand s hranolkami a cesnekovy dip...Dostala jsem na výběr ze čtyř druhu pečiva což mě velice prekvapilo..Jidlo bylo velice výborne a jistě se určitě ještě někdy vrátím :)

Poděkujte uživateli Zdenka M.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2017

Milá Zdeňko,
mockrát děkujeme za Vaší recenzi a velice se těšíme na Vaší další návštěvu...

Bagel Lounge

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge? Sdílejte své zkušenosti!