“Skvělý!”
Recenze Bagel Lounge

Bagel Lounge

Příjemná atmosféra, příjemná obsluha a naprosto vynikající jídlo. Tohle místo nemá chybu, rozhodně doporučuju!

Poděkujte uživateli Filip S.
Kristýna G, Manažer komunikace s hosty v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi, která nás velmi potěšila. Velice si vážíme Vašeho času a těšíme se na Vaší další návštěvu v Bagel Lounge... Kristýna Gabalcová

Recenzováno: 13. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Není co dodat, prostě skvělý:) Příjemná obsluha, vynikajicí bagel, čerstvý salát a výborné hranolky.

Poděkujte uživateli ondrupls.

Recenzováno: 11. prosince 2017

Tuto sobotu jsme se s přítelem vydali do Karlových Varů, abychom jako Jihočeši poznali krásy domoviny i ze Západu. Bohužel, počasí hrozné, advent v KV naprosto tragický, ignorace stran personálu v Republica Coffee ... naštěstí jsme popošli pár kroků a našli volný stůl v Bagel Lounge. Můžeme toto místo jen doporučit - krásný interier, milá a ochotná obsluha, lahodné nápoje, menu i pro vegany (což jsme velice ocenili) plus příjemná hudba. Děkujeme a přejeme Bagel Lounge jen samé fajn hosty.

Poděkujte uživateli r0sacanina.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2017

Recenzováno: 1. prosince 2017

Dobrý den, nedávno jsem tady psala recenzi, ve které jsem kritizovala caesar salát a bagel s lososem. Nedalo mi to a do restaurace jsem se vrátila znovu a musím říct, že obrat o 200% . Caesar byl výborný a nebylo mu co vytknout a stejně tak i losový bagel, který si dala maminka byl výborný. nevím, jestli se změnilo obsazení kuchyně, nebo jsem před tím prostě jen narazila na den, kdy měli v kuchyni jeden z horších dnů, ale každopádně pro mně velice milé překvapení. Jsem ráda, že jsem tomuto podniku dala ještě jednu šanci a jak se říká nezanevřela jsem na něj, protože opravdu vše 100%. Obsluha milá, rychlá a usměvavá. Opravdu není co vytknout. ROZHODNĚ DOPORUČUJI VŠEMI DESETI!!!!!
Přeji krásný den Klára

Poděkujte uživateli kh992017.

Milá Klárko,
Mockrát děkujeme za Vaší recenzi, jsme velice rádi,že jste nám dala možnost změnit Váš názor. Velice si vážíme Vaší důvěry a budeme se na Vás těšit i příště.
Krásný den

Recenzováno: 27. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Bagel Lounge nejlepší místo pro snídani každý den navštěvují toto místo a vychutnávám si ranní omeletu se šunkou a sýrem k tomu lahodná káva od usměvavých servírek a s nahlédnutím do kuchyně není na povšimnutí dvou mladých usměvavých kuchařů na kterých je vidět už z prvého pohledu že svou práci dělají s láskou a citem vřele jen mohu doporučit Bagely jedná báseň

1  Poděkujte uživateli PetraKvitkova.

Milá Petro,
mockrát děkujeme za Vaši milou recenzi, která nás velmi potěšila. Velice si vážíme Vašeho času a těšíme se na Vaší další návštěvu v Bagel Lounge...

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge? Sdílejte své zkušenosti!