“Lepší než burger”
Recenze Bagel Lounge

Recenzováno: 6. října 2020

Moc mi chutnal Beef in Brooklyn a Shrimp bagel, oba velice chutné, masa i krevet dost, přísady chuťově velmi vyvážené.

1  Poděkujte uživateli Marie B.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. prosince 2020

Dobrý den Marie,
Mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás těší, že Vám u nás chutnalo.

Recenzováno: 1. října 2020

Do Bagel Lounge jsme vyrazili na pozdní snídani. Vše, co jsme si dali, bylo vynikající, včetně kávy, a obsluha opravdu moc milá a rychlá. Skvělý poměr cena/výkon. Nemáme vůbec co vytknout, pozitivní hodnocení tady je fakt zasloužené.

Poděkujte uživateli pavlamau.

Dobrý den Pavle,
Mockrát děkujeme,že jste si našel čas nás ohodnotit recenzí. Velice si vážíme Vaší 5* recenze! Brzy na viděnou v Bagel Lounge...

Recenzováno: 28. září 2020

Bohužel velké zklamání, jak se říká naleštěna bída, proti ostatním restauracim ve Varech, které jsme navštívili,nechápeme jak toto může byt na prvním místě?? Jidlo přišerne a předražené. Za dva pidi bagely velikosti donnutu(jeden se šunkou a sýrem a druhý s nutellou 129Kc)? to nemluvím o tech od "šéfkuchaře", vege Burger byl jak kdyby ho někdo vyblil, plus nešel ani ukrojit, jak byl tvrdý a trhák taky katastrofa. Bagel vypadá dobře max na instagramu na fotkách. Dobrá byla akorát káva a obsluha, za to 2/5. Příště radši Mekac

Poděkujte uživateli 832denisag.

Dobrý den Deniso,
Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Velice doufáme v to, že budeme smět změnit Váš názor a doufáme , že k tomu budeme mít co nejdříve příležitost.

Krásný den

Recenzováno: 27. září 2020 prostřednictvím mobilu

Neměli jsme moc času, a tak jsme zašli na rychlý Bagel. Z toho, co jsme dostali, jsme byli unešeni. Chuťově výborné, vše bylo za chvíli hotové. Měli jsme Bagel s krevetami a druhý s kuřecím masem. Velká jednička.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli 811marekv.

Dobrý den Martine,
Mockrát děkujeme za super recenzi. Velice si vážíme Vašeho hodnocení a těší nás , že jste si rychlý oběd v Bagel Lounge užili.

Recenzováno: 27. září 2020 prostřednictvím mobilu

Dlouho jsme si na něčem takovém jako jsou bagely nepochutnali a to jak snídaně tak oběd. Dneska je to same burger a těch už máme až po uši takže glory to Bagel!

Poděkujte uživateli martinkI1907QK.

Dobrý den Martine,
Mockrát děkujeme za originální recenzi! Jsme moc šťastní, že Vám u nás chutnalo. Budeme se na Vás zase brzy těšit v Bagel Lounge...

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge? Sdílejte své zkušenosti!