“Večeře”
Recenze Bagel Lounge

Bagel Lounge
Recenzováno: 11. října 2020

Výborné jídlo a obsluha ještě lepší. Přátelský a profesionalni přístup Určitě opět navštívíme. Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli marketa297.

Recenzováno: 10. října 2020

Parádní a chutný bagel se slaninou a sýrem, hranolky a pivo k tomu. Milá a profesionální obsluha i v čase korony. Děkuju za parádní obědovou zastávku.

Poděkujte uživateli StefekVUT.
Recenzováno: 10. října 2020

Krásné prostředí v Karlových Varech, Skvělá, milá obsluha, super jídlo, TOP VEJCE BENEDIKT rozhodně doporučuji

Poděkujte uživateli Zdenkakov.
Recenzováno: 6. října 2020

Moc mi chutnal Beef in Brooklyn a Shrimp bagel, oba velice chutné, masa i krevet dost, přísady chuťově velmi vyvážené.

Poděkujte uživateli Marie B.
Recenzováno: 1. října 2020

Do Bagel Lounge jsme vyrazili na pozdní snídani. Vše, co jsme si dali, bylo vynikající, včetně kávy, a obsluha opravdu moc milá a rychlá. Skvělý poměr cena/výkon. Nemáme vůbec co vytknout, pozitivní hodnocení tady je fakt zasloužené.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli pavlamau.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge? Sdílejte své zkušenosti!