“Donáška”
Recenze Bagel Lounge

Bagel Lounge
Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Bohužel jsme kvůli vládnímu opatření nemohli navštívit přímo, takže se budeme budeme muset brzy vrátit. Jelikož bagely byly vynikající a obsluha (slečna na telefonu) na správném místě.

Poděkujte uživateli kama94a.

Recenzováno: 11. října 2020

Výborné jídlo a obsluha ještě lepší. Přátelský a profesionalni přístup Určitě opět navštívíme. Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli marketa297.
Recenzováno: 10. října 2020

Parádní a chutný bagel se slaninou a sýrem, hranolky a pivo k tomu. Milá a profesionální obsluha i v čase korony. Děkuju za parádní obědovou zastávku.

Poděkujte uživateli StefekVUT.
Recenzováno: 10. října 2020

Krásné prostředí v Karlových Varech, Skvělá, milá obsluha, super jídlo, TOP VEJCE BENEDIKT rozhodně doporučuji

Poděkujte uživateli Zdenkakov.
Recenzováno: 6. října 2020

Moc mi chutnal Beef in Brooklyn a Shrimp bagel, oba velice chutné, masa i krevet dost, přísady chuťově velmi vyvážené.

Poděkujte uživateli Marie B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge? Sdílejte své zkušenosti!