“Doporučuji”
Recenze Bagel Lounge

Recenzováno: 22. října 2020

Vynikající snídaně za příjemnou cenu v krásném prostředí a s milou obsluhou. Doporučuji, a ráda se zde stavím znovu.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Martinasmejkalova27.
Klára E, Manažer v zařízení Bagel Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. prosince 2020

Dobrý den Martinko,
Děkujeme moc za Vaši recenzi, moc se těšíme na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Bohužel jsme kvůli vládnímu opatření nemohli navštívit přímo, takže se budeme budeme muset brzy vrátit. Jelikož bagely byly vynikající a obsluha (slečna na telefonu) na správném místě.

Poděkujte uživateli kama94a.

Dobrý den Kamile,
Mockrát děkujeme za Vaši recenzi, neskutečně si ji vážíme.

Recenzováno: 11. října 2020

Výborné jídlo a obsluha ještě lepší. Přátelský a profesionalni přístup Určitě opět navštívíme. Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli marketa297.

Dobrý den Markétko,
mockrát děkujeme za Vaší recenzi, budeme se těšit brzy na viděnou v Bagel Lounge.

Recenzováno: 10. října 2020

Parádní a chutný bagel se slaninou a sýrem, hranolky a pivo k tomu. Milá a profesionální obsluha i v čase korony. Děkuju za parádní obědovou zastávku.

Poděkujte uživateli StefekVUT.

Mockrát děkujeme za Vaše skvělé hodnocení pro naší restauraci. Velice si vážíme Vašeho 5* hodnocení, který je pro nás moc důležitý.

Recenzováno: 10. října 2020

Krásné prostředí v Karlových Varech, Skvělá, milá obsluha, super jídlo, TOP VEJCE BENEDIKT rozhodně doporučuji

Poděkujte uživateli Zdenkakov.

Dobrý den Zdeňko,
Chtěli bychom Vám moc poděkovat, že jste si našla čas nás ohodnotit na Tripadvisoru. Moc si vážíme Vaší 5* recenze. Snad se brzy uvidíme v Bagel Lounge...

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge? Sdílejte své zkušenosti!