“Top steak”

Tapas & Steak - Sabor Mediterraneo
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Byli jsme s přítelkyní klasicky v Saboru na jídle, ale výběr stařeného masa byl jeden z mých největších gastro zážitků přítelkyně si klasicky objednala pár tapasů, já také, ale završení obřím skvělým steakem byla úžasná záležitost !!!!!

Poděkujte uživateli Dan K.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Spojili jsme výlet s obědem, hlavně kvůli stařenému masu, které zde kamarád ochutnal a doporučil. Slečna servírka nás velmi mile uvítala a u speciální chladící vitríny na staření masa do detailu popsala nabídku steaků. Nechali jsme si doporučit jeden entrecot a jeden vysoký roštěnec, příloha grilovaná zelenina a brambory na rozmarýnu se slaninou. K tomu sklenka suššího červeného. Už jsem ochutnal dost steaků, ale tady naprosto předčili moje očekávání. Naprostá delikatesa, oba dva. Ta šťavnatost a úžasná chuť se nedá popsat, to musíte zažít.
Prostředí je krásné, ceny odpovídají kvalitě. I když to sem máme 100km, rozhodně se vrátíme.

Poděkujte uživateli Fraj80.
Recenzováno: 17. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hezká restaurace, ale obsluha absolutně neprofesionální. Objednali jsme si jídlo a čekali asi hodinu, než nám to přinesou. Nosili jídlo každému zvlášť a já jsem se přítelkyni musel dívat do talíře, než přinesli moje a to se stalo, až dojedla. Přinesli mi jen brambory, s tím že jsem si maso neobjednával a nakonec mi řekli že ten druh masa ani nemají. Absolutní katastrofa. Za ty prachy hodně málo muziky.

Poděkujte uživateli violettab482.
Recenzováno: 9. listopadu 2019

Skvělý výběr tapasů, pečlivě připravených studených i teplých. Nejrůznější možnost volby šunky serano. Dobré víno za přiměřenou cenu. Dezerty báječné, personál milý komunikativní. Uplně famozní steaky. Kdykoliv jsem ve Varech neoopomenu navštívit.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli aslav2016.
Recenzováno: 2. listopadu 2019

Pri nasem vikendovem pobytu jsme na doporuceni Tripadvisoru zavitali do teto restaurace, nachazejici se v bezprostredni blizkosti centra mesta. Uvitala nas vsticna a velmi empaticka slecna, ktera se nasledne stala symbolickou pruvodkyni napric kulinarskou nabidkou. Malebne a zaroven kreativne zarizeny interier korespondoval s chutnou a napaditou nabidkou predkrmovych tapas, ktere doplnilo i lahodne a profesionalne upravene maso z tech nejlepsich chovu Evropy. To vse za prijatelne ceny, odpovidajici nabizene kvalite. Vrele navstevu doporucujeme. P.s. Jen kecup si musite propašovat nepozorovane sami....

Poděkujte uživateli Jan Ž.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tapas & Steak - Sabor Mediterraneo, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Tapas & Steak - Sabor Mediterraneo? Sdílejte své zkušenosti!