“Nejlepší večeře s přítelem!”

Staroceska restaurace Galerka
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 30. července 2017

S přítelem jsme si dlouho chtěli zajít někam na pravé české jídlo. Vybrali jsme Staročeskou Restauraci Galerka. V Restauraci je příjemná atmosféra, čisto a krásná výzdoba. Jídlo nám moc chutnalo, zejména hovězí žebírka s mrkvovo-zázvorovým pyré a pstruh na grilu s nastavovanou kaší. Obsluha je tam moc milá. Zkrátka není co vytknout a určitě se stavím zas!

1  Poděkujte uživateli baked h.

Recenzováno: 25. července 2017

Má první navštěva Karlových Varů (byť Češka) byla pro mne jemně stresující, protože jsem chtěla své italské rodině představit typickou českou kuchyni a přesvědčit je, že je schopná konkurovat jejich, notoricky známé a mezinárodně uznávané. Personál ochotný, pán (majitel, spolumajitel, prostě nevím...) roztomilá kombinace Čecho-Rusa s kořeny z Varů, paní velice milá. Hovězí žebra skvělé, pyré z mrkve vynikající, vepřové koleno jak má být, o červeném zelí švagr básnil ještě druhý den. Točený Radegast měl úspěch, což mě jako Ostravačku potěšilo. Nádherná dekorace, která mě zavedla do mého mládí... Co více psát, prostě tam s radostí zavítáme znova a basta . Děkuji vám za celou rodinu Latti z Varese

1  Poděkujte uživateli Svratka.
Recenzováno: 10. července 2017

České jídlo, žádný jídelák o stovkách položek, takže věřím, že vše je čerstvé a domácí. Paní majitelka(?) velmi milá obsluha! Jídlo vychází z českých tradic, takže kromě klasiky ala guláš (mimochodem hodně dobrý, jen na můj vkus moc slaný:( ) najdete v nabídce např.hovězí líčka, nebo jazyk. Velmi dobrá grilovaná zeleniny (grilovaná ředkvička, to jsem jedla poprvé a bylo to super!) Byli jsme po dobu pobytu ve Varech zde třikrát - oběd, večeře a i svačinka;) Velmi příjemná zahrádka!

Poděkujte uživateli Mountbatten4x.
Recenzováno: 9. května 2017

Zklamáním bylo inzerované ale uzavřené parkoviště, které je přístupné pro hosty až po skončení pracovní doby společnosti, která vlastní budovu a pozemek. Prostor restaurace je velký a my v něm byli sami a v podstatě ztraceni. Výzdoba je ale zajímavá. Nabídka jídel je malá a těžko jsme si vybírali, ceny vyšší. Polévka v malých miskách, kam se sotva vešla lžíce. Nicméně obsluha příjemná. Najedli jsme se a odešli. Příště asi zkusíme jinou restauraci.

Poděkujte uživateli Hana S.
Sofia E, Manažer v zařízení Staroceska restaurace Galerka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. května 2017

Děkujeme za váš názor.Je nám lito, že Vás naše restaurace neoslovila. Parkovaní v pracovní dny máme jen ve večerních hodinách bohužel. Polevkový talíř máme 650 ml a porce polevky je cca 250 ml. a naopak daváme větší porce, proto nás překvapilo co jste napsala.
S přaním hezkeho dne tym Galerka.

Recenzováno: 16. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Po marném hledání volného stolu na večeři v nabitých restauracích poblíž centra na velikonoční neděli jsme se rozhodli zkusit něco ,,obyčejnějšího" a vylézt kousek z centra. Galerka nás však mile překvapila a ta menší štreka do kopce za to stála :) . Příjemné prostředí, milá obsluha a výborné jídlo za přijatelnou cenu + pozornost podniku v nás zanechali nezapomenutelný zážitek z návštěvy Varů. Doporučujeme! :)

3  Poděkujte uživateli Šárka V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Staroceska restaurace Galerka, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Staroceska restaurace Galerka? Sdílejte své zkušenosti!