Recenzováno: 11. října 2020

Krásné, čisté ubytování v centru. Moc se nám líbilo, i když apartmán, který jsme měli byl pro dva páry poněkud malý, ale na přespání to stačilo. Elektronické ubytování se vstupním kódem bylo velmi příhodné.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli terezavitamvasova.
Inna Tymchak, Другое v zařízení Rêvelton Studios Karlovy Vary, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Vážená paní terezavitamvasova, děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si pobyt užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem, Inna

Recenzováno: 1. října 2020

V apartmánu (executive studio) jsme se cítili jako doma :)

- krásné, prostorné pokoje
- skvělé vybavení - pračka, žehlička, fén..
- vše dokonale čisté
- pohodlné matrace i polštáře
- bezkontaktní check-in i check-out, vše pouze na PIN
- pozornost v podobě croissantů, roušek a dezinfekce
- skvělá lokalita - pár minut pěšky jsou restaurace, obchody i kolonáda

Není opravdu co vytknout :) Určitě se jednou vrátíme.

Na snídani můžeme doporučit skvělý Bagel Lounge, který je o pár ulic dál.

Poděkujte uživateli pavlamau.
Diana Lisicyna, Обслуживание гостей/стойка регистрации v zařízení Rêvelton Studios Karlovy Vary, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2020

Vážená paní pavlamau , super! Moc Vám děkujeme za toto podrobné hodnocení. Jsme velice vděční, že jste si našla čas a podělila se s námi o svůj názor. Rádi Vás přivítáme kdykoliv příště. S přáním všeho nejlepšího Diana

Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné, útulné ubytování v dobré lokalitě. Pokoje jsou dostatečně vybavené vším, co potřebujete k výletu. Do apartmánu jsme se dostali, aniž bychom museli s někým mluvit a čekalo na nás i milé překvapení v podobě drobného občerstvení. Momentálně taky velmi kladně hodnotíme připravené ochranné pomůcky. Určitě se vrátíme.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Lukáš J.
Diana Lisicyna, Обслуживание гостей/стойка регистрации v zařízení Rêvelton Studios Karlovy Vary, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2020

Vážený Lukáš J , je to od Vás velmi milé, děkujeme, že jste napsal toto skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám toto místo líbilo. Rádi Vás přivítáme kdykoliv příště. S přáním všeho nejlepšího Diana

Recenzováno: 7. září 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi krásný a pěkný pobyt v centru města. Klidně místo, kvalitní úklid. Pokoji má všechno co potřebujete - cítili jsme jako doma a ne chtěli odjíždiět :) Restauraci, Bary, obchody, becher Muzeum - 1 mim pěšky. Nástupiště - 2 mim. Prameny - 5 min.

Poděkujte uživateli GAO-Travel.

Vážený pane GAO-Travel moc Vám děkujeme za krásné hodnocení. Bylo nám potěšením se o Vás postárat.

Rádi vás budeme znovu vítat v Revelton Studios! S přáním všeho nejlepšího Diana

Recenzováno: 21. srpna 2020

Ubytování bylo krásné. Kuchyňka plně vybavena (s přítelem jsme byli příjemně překvapeni). Pokoj byl velmi útulný. Za celý pobyt jsme nemuseli s nikým mluvit. Před příjezdem nám přišel kód. Ten jsme použili u hlavních dveří i u dveří od pokoje. Na pokoji jsme akorát vyplnili dotazníky a hotovo. Doporučuji

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Dommie98.

Vážená paní domikohout , je to od Vás velmi milé, děkujeme, že jste napsal toto skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám toto místo líbilo. Rádi Vás přivítáme kdykoliv příště. S přáním všeho nejlepšího Diana