Ubytování bylo luxusní a v centru. Krásně vybavený apartmán, klidné místo, vše čisté. Jestli hledáte originální ubytování za super cenu, tak jste na správné adrese
Nic nám tam nechybělo, vše bylo perfektní.

Poděkujte uživateli theskaty.
Inna Tymchak, Другое v zařízení Rêvelton Studios Karlovy Vary, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Vážená paní theskaty , děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si pobyt užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem, Inna

Recenzováno: 19. října 2020

S kamarádkou jsme navštívily Revelton Studios a nemohu si na nic stěžovat.
Ideální lokalita, opravdu čisté prostředí, krásný interiér!
Malá pozornost při příchodu do studia nám udělala určitě radost.
Z ubytování jsme byly zkrátka nadšené a už plánujeme další pobyt u Vás.
Děkujeme

Poděkujte uživateli kreuzigovatyna.

Vážený pane kreuzigovatyna, moc Vám děkujeme za krásné hodnocení. Bylo nám potěšením se o Vás postárat.

Rádi vás budeme znovu vítat v Revelton Studios! S přáním všeho nejlepšího, Inna

Recenzováno: 11. října 2020

Krásné, čisté ubytování v centru. Moc se nám líbilo, i když apartmán, který jsme měli byl pro dva páry poněkud malý, ale na přespání to stačilo. Elektronické ubytování se vstupním kódem bylo velmi příhodné.

Poděkujte uživateli terezavitamvasova.

Vážená paní terezavitamvasova, děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si pobyt užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem, Inna

Recenzováno: 1. října 2020

V apartmánu (executive studio) jsme se cítili jako doma :)

- krásné, prostorné pokoje
- skvělé vybavení - pračka, žehlička, fén..
- vše dokonale čisté
- pohodlné matrace i polštáře
- bezkontaktní check-in i check-out, vše pouze na PIN
- pozornost v podobě croissantů, roušek a dezinfekce
- skvělá lokalita - pár minut pěšky jsou restaurace, obchody i kolonáda

Není opravdu co vytknout :) Určitě se jednou vrátíme.

Na snídani můžeme doporučit skvělý Bagel Lounge, který je o pár ulic dál.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli pavlamau.
Diana Lisicyna, Обслуживание гостей/стойка регистрации v zařízení Rêvelton Studios Karlovy Vary, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2020

Vážená paní pavlamau , super! Moc Vám děkujeme za toto podrobné hodnocení. Jsme velice vděční, že jste si našla čas a podělila se s námi o svůj názor. Rádi Vás přivítáme kdykoliv příště. S přáním všeho nejlepšího Diana

Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné, útulné ubytování v dobré lokalitě. Pokoje jsou dostatečně vybavené vším, co potřebujete k výletu. Do apartmánu jsme se dostali, aniž bychom museli s někým mluvit a čekalo na nás i milé překvapení v podobě drobného občerstvení. Momentálně taky velmi kladně hodnotíme připravené ochranné pomůcky. Určitě se vrátíme.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Lukáš J.
Diana Lisicyna, Обслуживание гостей/стойка регистрации v zařízení Rêvelton Studios Karlovy Vary, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2020

Vážený Lukáš J , je to od Vás velmi milé, děkujeme, že jste napsal toto skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám toto místo líbilo. Rádi Vás přivítáme kdykoliv příště. S přáním všeho nejlepšího Diana