“Vse na vysoke urovni”
Recenze La Hospoda

La Hospoda
Popis: Delikátní česká kuchyně a nejlepší pivo na světě - nově v Karlových Varech!
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Perfektni posezeni na veceri s vybornym pivem a prijemnou obsluhou. Za sluzby, ktere restaurace poskytuje, je cenik nastaven vice nez adekvatne. Radi se vratime.:-)

Poděkujte uživateli jirujakub.
kvmartina, Manažer komunikace s hosty v zařízení La Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Dobrý den, Jakube,

mnohokrát děkujeme za návštěvu a Váš čas věnovaný hodnocení naší restaurace.
Spokojenost hostů je naším cílem a takovéto recenze jsou pro nás tím nejvyšším oceněním.

S přáním krásného dne

Recenzováno: 18. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi mile a prijemne prostredi. Spickova kuchyn, skvely servis, mohu jenom doporucit. Trochu bych doporucil upravit ceny smerem dolu, alespon lehce, predevsim u desertu...

Poděkujte uživateli 890pavelh.
kvmartina, Manažer komunikace s hosty v zařízení La Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. listopadu 2019

Dobrý den, Pavle,

mnohokrát děkujeme za výběr naší restaurace, za Váš čas věnovaný recenzi a pozitivní hodnocení včetně Vašich připomínek.
Velice si vážíme Vašich slov, zpětná vazba je pro nás velice důležitá.
Bude nám potěšením Vás u nás opět brzy přivítat!

S přátelským pozdravem

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Vše bylo skvělé. Krásné prostředí, skvělé jidlo, víno a moc milá obsluha. Pokud znovu navštívíme Vary, určitě se stavíme na tatáreček a pivečko.

Poděkujte uživateli anetaradostova.
kvmartina, Manažer komunikace s hosty v zařízení La Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. listopadu 2019

Milá Aneto,

srdečně Vám děkujeme za návštěvu a skvělé hodnocení.
Jsme šťastní, že se Vám u nás líbilo a že jste byla spokojená s jídlem, vybraným vínem i obsluhou.

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Milé překvapení z výtečné kvality podávaného jídla i nápojů a velmi příjemné obsluhy. Parádní spojení gastronomických matadorů s tréninkem nastupující generace.

Poděkujte uživateli 96PaveL69.
kvmartina, Manažer komunikace s hosty v zařízení La Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. listopadu 2019

Vážený Pavle,

mnohokrát děkujeme za Vaši návštěvu a čas, který jste věnoval hodnocení naší restaurace. Je naším velkým potěšením, že jsme naplnili Vaše očekávání a že jste byl nadmíru spokojen s jídlem, vybranými nápoji a v neposlední řadě i se servisem tvořeným naším personálem a studenty. Spokojenost našich hostů je pro nás podstatná motivace.

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Děkujeme za příjemný oběd. Výborné jídlo, skvělá Plzeň a velmi starostlivá obsluha. Vše na jedničku!

Poděkujte uživateli SalomenaC.

Vážená SalomenaC,

mnohokrát děkujeme za návštěvu a Vaši milou recenzi. Jsme velice rádi, že jste byli spokojení. Každá takto pozitivní zpětná vazba nás vždy potěší.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

S přáním krásného dne

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Hospoda, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili La Hospoda? Sdílejte své zkušenosti!