“TOP 👍”
Recenze La Hospoda

La Hospoda
Popis: Delikátní česká kuchyně a nejlepší pivo na světě - nově v Karlových Varech!
Recenzováno: 7. října 2020

Vynikající po všech stránkách. Špičková obsluha, krásný interiér a božská kuchyně. Velmi ráda se sem vracím i na polední menu.

Poděkujte uživateli annapB5578HO.
kvmartina, Manažer komunikace s hosty v zařízení La Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2020

Dobrý den, Anno,
srdečně děkujeme za opětovné návštěvy a milá slova, stálých hostů si obzvláště vážíme.
Moc rádi slyšíme, že se Vám u nás líbí a hlavně, že Vám chutná.
Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu! :)

Recenzováno: 5. října 2020 prostřednictvím mobilu

Vary v říjnu 2020 jsou skoro mrtvé město. Nikde nikdo a bylo těžké najít zajímavou, dostupnou restauraci v průběhu 2.korona krize. La Hospoda je otevřená a je vidět, že se snaží jet dál. Velmi sympatická a milá obsluha, jídlo prostě skvělé. Pivo neuvěřitelně plné a skvělé.

2  Poděkujte uživateli MarekPapousek.

Dobrý den, Marku,
mockrát děkujeme za návštěvu, Váš čas věnovaný hodnocení a slova chvály, velmi si toho vážíme.
Rádi slyšíme, že jste byl spokojen se servisem našeho personálu a že Vám u nás chutnalo.
Spokojený host je naším cílem.
Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu! :)

Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Pěkné prostředí, příjemná obsluha a výborné jídlo, je to sice dál od centra, ale vyplatí se trochu se projít.

Poděkujte uživateli im_denisa.
kvmartina, Manažer komunikace s hosty v zařízení La Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. října 2020

Milá Deniso,

mockrát Vám děkujeme za návštěvu a pozitivní zpětnou vazbu.
Velmi nás těší, že se Vám u nás líbilo a že jste byla spokojena s jídlem i servisem našeho personálu.
Bude nám potěšením Vás v La Hospodě opět brzy přivítat! :)

Recenzováno: 29. září 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, skvělá česká kuchyně. Kachna se zelím nebo výborný řízek s bram. salátem. Profesionální obsluha a opravdu klidné prostředí.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli kakrdav.
kvmartina, Manažer komunikace s hosty v zařízení La Hospoda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Dobrý den, kakrdav,

velmi Vám děkujeme za návštěvu a čas strávený napsáním této krásné recenze.
Velmi nás těší, že jste si u nás pochutnali a že se Vám u nás líbilo. Děkuji také za zmínění našeho personálu, Vaše milá slova jsou motivací pro celý tým.

Recenzováno: 28. září 2020

Vydali jsme se na doporučení GMLH a nelitujeme. Nádherný interiér, velmi příjemná a všímavá obsluha, čekací doba minimální a vynikající jídlo. Škoda jen, že na krásných toaletách chybí přebalovací pult. Moc rádi se vrátíme!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli marketd.

Dobrý den, Markéto,
Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za návštěvu i za krásné ohodnocení naší restaurace!
Jsme moc rádi, že jste se s námi cítila příjemně a že se Vám u nás líbilo.
Spokojenost hostů je vždy pro nás prioritou a velkým potěším.
Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Hospoda, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili La Hospoda? Sdílejte své zkušenosti!