“.”
Recenze Cafe Royal

Cafe Royal

Objednali jsme si sushi přes jidlopodnos.cz a zaplatili jsme hned kartou, ale restaurace je prý uzavřena. jidlopodnos jste o tom neinformovali, stejně tak není žádná informace na sociálních sítích a web vůbec nemáte. Takže jsme čekali úplně zbytečně 30 minut na jídlo z restaurace, která je uzavřena ‍♀️

Poděkujte uživateli alinah842.
Recenzováno: 2. září 2020

Všem doporučují! Nejlepší sushi restaurace! Vynikající sushi, příjemná atmosféra a velmi vstřícný personál!

Poděkujte uživateli 499viktoriem.
Recenzováno: 12. září 2020 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 12. září 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Royal, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Cafe Royal? Sdílejte své zkušenosti!