“spokojené plné břicho”

Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
Garáž 93
Recenzováno: 9. října 2020

Neočekávejte jídelní lístek s 15ti jídly.Najdete zde pizzu,ani nevím kolik druhů,burgry,což nesmírně vyhovovalo mému vnukovi.Úžasné žebra,skrývají se pod jakýmsi názvem.Pro průměrně hladové lidi stačí jedna porce pro dva,to není normální jídlo,ale žranice.Pivo a obsluha bez chyb.Byli jsme zde kdy si virus dal na chvíli oddych.Srovnání cena a kvalita,mnoštví,bez výhrad.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli seniorri.
Recenzováno: 18. září 2020

S vnukem jsem tady byl během týdne třikrát.Já bugry nemusím,ale kluk byl spokojený.Slušný výběr dobrých pizz.Ale hlavně /je to utajené pod cizím názvem/ úžasná vepřová žebra.Velké množství,ale hlavně to pochutnání !!!!!!

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli seniorri.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Garáž 93, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Garáž 93? Sdílejte své zkušenosti!