“Oběd”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 11. července 2017

Dle mého nejlepší restaurace v Karlových Varech. Milá obsluha, skvělé jídlo. Jen sem nechoďte v době filmového festivalu. Vše je hektické a můžete si odnést horší dojem než si tato restaurace zaslouží.

Poděkujte uživateli Milan K.

Recenzováno: 26. června 2017

Velmi pěkná restaurace,vybrala jsem jí podle vůně co se linula z kuchyně a musím říci,že jsme si opravdu ochutnali,personál příjemný i když jsme mluvili česky a ne rusky,ceny jsou trochu větší ale na Karlovy Vary průměrné.Kousek od hotelu Pupp .

Poděkujte uživateli stanislava R.
Recenzováno: 4. března 2017

Klady:
1. Obsluha vynikající. Vždy profesionální, jen jednou (po mnoha a mnoha návštěvách) se nám zdálo, že číšník sklouzával k familiárnímu chování.
2. Jídlo: vždy skvělé, nicméně se mi zdá, že jídelní lístek se léta nemění (ale vždy nabízejí k základnímu menu i aktuální nabídku).
3. Prostředí: tradiční a příjemné.
Zápory:
1. jen to (a uvádí to i jiné recenze), že v poslední době ztrácejí smysl pro detail. Zaprášená místa v resturaci, drobné nedostatky na toaletách.

Celkový dojem: Embassy je jeden z karlovarských podniků, kde předem víte, že budete mít vždy dobrý zážitek.

1  Poděkujte uživateli Mirek78.
Recenzováno: 28. února 2017

Lepší než samotné jídlo byla možná obsluha. 2 pánové číšníci byli velice příjemní a také vtipní. Se ženou jsme v Karlových varech navštívili asi 10 restaurací, které jsme si pečlivě vybírali a musíme říct, že Restaurant Embassy na nás celkově udělal nejlepší dojem.

Poděkujte uživateli Radim H.
Recenzováno: 13. února 2017

Krasny, stylovy interier, vyborna obsluha, kvalitni jidlo. Skoda, ze pri navstevy toalety vidite nad umyvadlem plesnivou zed....

Poděkujte uživateli Petr S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Embassy, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurant Embassy? Sdílejte své zkušenosti!