Recenzováno: 9. července 2018 prostřednictvím mobilu

Není asi lepšího ubytování v Karlových Varech podobu mezinárodního filmového festivalu, než je Grandhotel Pupp. V období festivalu v tomto hotelu můžete uvidět spoustu filmový hvězd, známých lidí a herců. V Bechers baru si můžete dát výborné pivo Lobkowicz a příjemně se občerstvit. Bar má výbornou atmosféru, která navazuje na filmový festival. Personál velmi milý, vstřícný, a příjemný. Občas sice u mladého číšníka zarazí na nohou tenisky, ale co už, taková je doba.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli A6368EHtom_m.
Grandhotel P, Events Manager v zařízení Grandhotel Pupp, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. srpna 2018

Vážený pane Tomáši, děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení. Vaše slova jsou pro nás rozhodně přínosem. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu.

Tým Grandhotelu Pupp

Recenzováno: 28. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Strávil jsem 4 dny a 3 noci v tomto krásném hotelu. Postřehy bych shrnul do těchto bodů z pohledu návštěvníka 5* hotelu:

PLUSY:
- personál na úrovni a český
- kompletní info při příjezdu
- ranní a večerní pokojový servis
- čistota
- denně čisté ručníky
- první 4 kanály v televizi jsou CZ
- snídaně bohaté
- wifi na pokoji stabilní a silná
- skvělá živá hudba a personál v Becher's baru
- bazén a SPA velmi moderní a slušně vybavené

MINUSY☹️:
- můj pokoj neměl klimatizací (asi moje chyba, neboť jsem si nevšiml, že pokoje s klimatizací mají na Bookingu značku vločky. Nepředpokládal jsem, že ještě existuje hotel s 5*, který není celý klimatizovaný. Na konci dubna to není problém, ale v červenci to musí být peklo)
- na pokoji nebyla lžíce na boty (trochu problém při nazouvacích botách). Na recepci jsem se dozvěděl, že lžíce je integrovaná do kartáče na šaty na poličce ve skříni. Tak tady jsem ji opravdu nehledal.
- televize poněkud postarší, neměla USB
- centrální vypínač u dveří je trochu chaos, nevypne TV
- bazén má 4 bazénky s vířivou vodou, všechny mají teplotu 33°C. Myslím, že by si zasloužil každý jinou teplotu - postupně vyšší. Zapíná a vypíná se sám, bez ohledu, zda tam někdo je či není...
- wifi na u bazénu slabá, vypadávající, prakticky nepoužitelná. LTE silné
- u bazénu by se hodil bar, třebas nealko

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli Buffy S.
Grandhotel P, Manažer komunikace s hosty v zařízení Grandhotel Pupp, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. června 2018

Vážený hoste,
velice si vážíme Vaší recenze a jsme opravdu moc rádi, že jste si pobyt v Grandhotelu Pupp užil.
Ne všechny pokoje mají klimatizaci, ale snažíme se postupně pokoje rekonstruovat a na nových pokojích již samozřejmě klimatizace je. Letos proběhla rekonstrukce 23 pokojů v části River Side.
Za další připomínky Vám moc děkujeme, budeme se jimi zabývat.
Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
Přejeme Vám krásný den.
S pozdravem,
Tým Grandhotelu Pupp

Recenzováno: 11. ledna 2018

V tomto hotelu jsem nikdy nebyla ubytovaná, protože jsem "skoro místní". Měla jsem však možnost navštívit tento hotel na několika kulturních akcích. Naposledy 22.12.2017 na vánočním koncertě Pavla Šporcla. Koncert úžasný, vánoční výzdova sálu a hotelu překrásná, stejně tak jako celý hotel. V budoucnu se sem určitě na nějaký koncert rádi vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Nebyli jsme ubytovaní, ale na koncertě.
Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli porubkova.
Recenzováno: 21. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Tento fenomenální hotel jsme navštívili o víkendu od 17.-19.11.2017.
S manželkou jsme byli velmi překvapeni už při vstupu do samotného hotelu. Všichni byli velmi příjemní. Práci dělají s láskou a úsměvem. Ať jsme navštívili jakékoliv středisko, vždy jsme odcházeli s příjemným pocitem.
Café Pupp je prostředím naprostou jedničkou a když k tomu přidáte příjemnou obsluhu, je to jedna z nejlepších kaváren co jsme navštívili. I když byla kavárna plná k prasknutí, servírky byly velmi příjemné. Obsluhovala nás mladá usměvavá slečna, která nám i poradila, jaký dortík je nejlepší a byl opravdu vynikající. Jediným mínusem byli hlasití turisti, kteří si asi neuvědomují, kde se nachází, ale vše vykompenzovalo krásné prostředí s profesionální obsluhou. Děkuji za úžasnou zkušenost a tento hotel určitě ještě navštívíme.

Datum pobytu: listopad 2017
Poděkujte uživateli Jarda35.
Recenzováno: 16. října 2017

S manželkou jsme zde strávili "víkend bez dětí". Náš pobyt včetně služeb byl nad očekávání a byly jsme mile překvapeni vlídným přístupem personálu od A-Z. Pan Hejcman v Malé Dvoraně byl naprosto perfektní a jeho styl obsluhy ladil s živou muzikou a dobrým vínem.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Roman D.