Recenzováno: 29. září 2020

Hotel je opravdovým zážitkem, kdy luxus je podtržen velmi přátelským prostředím, kde se budete opravdu cítit jako doma. Stravování v tomto hotelu je na velmi vysoké úrovni. Večeři, kterou jsme si dopřáli v Malé dvoraně hodnotíme jedním slovem skvělé menu. Kulajda jak od babičky, uzený jazyk s cizrnou, kachna či steak dokonale doladil dezert Pupp. Není prostě co vytknout jen snad to, že pobyt na dvě noci byl krátký na poznání všeho co nejen hotel nabízí. Rádi se určitě vrátíme, protože u Vás jsme byli opravdu jako doma. Zvláštní poděkování patří portýrům, kteří byli opravdu fajn kluci na správném místě, nic nebyl problém a vždy ochotně a s úsměvem pomohli jak se zavazadly tak s parkováním, ale i dobrou radou co navštívit a co zažít děkujeme.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli František J.
Recenzováno: 14. září 2020

Plánoval jsem s manželkou návštěvu delší dobu a tak jsme využili narozeninového dne a jeli jsme. Nejsme návštěvníci těchto hotelů ale zlákalo mě vyprávění spolužáka , který zde nastoupil jako šéfkuchař.Hotel je krásný , pokoje Riverside byly menší než jsme čekali a postel je menší , nicméně pohodlná. Spa bylo výborné a návštěva cukrárny bez chyby. Snídaně výborná , i když v Rakousku v 3 hvězdičkovém hotelu v Rustu u Neziderského jezera jsem zažil lepší. Zklamání jsou pro mě Vary , charakterizuji jako "předražená bída". S dražším menu v Puppu jsme počítali , nicméně ceny všude okolo stejné .Celkově z hotelu nejsem zklamán , když jsem očekával vyšší level.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli jdosta377721.
Recenzováno: 14. září 2020

Byli jsme zde od 6.9. do 11.9.2020, apartmán Premier Suite.
Pět nocí v hotelu Pupp bylo naprosto skvělým a dokonalým zážitkem. Vlídný a přitom profesionální přístup personálu. Dokonalý servis. Dle mého názoru není v ČR lepší hotel, než je Grandhotel Pupp v Karlových Varech.
Štěpán S., Praha

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli znalecdobrychhotelu.
Recenzováno: 13. září 2020

Z mého hodnocení musím ubrat 2* a to ze dvou důvodů:

1. Co se týče hotelové restaurace nadále zůstávám poněkud na rozpacích. Nádherné prostředí s exkluzivní atmosférou. Ale toto zcela jistě zabije servis - chápu, že se mladí lidé resp. studenti musí někde “zaučit”, ale nejsem si jistá jestli toto má zapotřebí zrovna hotel tohoto typu. Pokud máte to štěstí, že se Vás někdo zeptá zda si dáte k snídani kávu, tak doufejte, že Vám ji přinesou dřív než už chcete odcházet. A co se večeře týče, tak pokud Vám náladu nezkazí arogantně vystupující pán, který Vás usazuje ke stolu, tak chichotající se a hlaholící učni na baru to zvládnou stoprocentně. Nabídka v menu tragická - pokud nejíte všechno na světě, tak třetí večer už si nemáte co dát aniž byste jídla museli opakovat. Nemluvě o tom, že lepší těstoviny dostanete kdekoliv na náměstí v “Horní Dolní”.

2. Masáž mě nepříjemně překvapila - zvolila jsem Double masáž (dvě masérky), při čemž mi jedna doslova “drtila” záda a druhá “hladila” nohy. Při jakémkoliv pokusu jim vysvětlit, že takto se mi to opravdu nelíbí a nevyhovuje, se vždy jen usmály se slovy “oukej, děkuji” a vše pokračovalo stejně. Chápu, že mít na masáže rodilé Thajky je jistá prestiž, ale aspoň základní české fráze by ovládat mohly! Dále byl v masérně velmi nepříjemný chlad. Masáže objednané na další den jsem raději zrušila.

Nicméně i přes tyto věci považuji Pupp za jeden z nejkrásnějších hotelů, kde jsem trávila svůj čas. Ubytování jsme zvolili ve zrenovovaném pokoji typu Superior plus s výhledem na řeku. Pokoj sice malinkatý, ale krásně zařízený a vždy perfektně uklizený, doplňování minibaru skvělé. Přístup od recepce až po pokojské naprosto bezchybný, velkou pochvalu dávám room servisu. Věřím, že v budoucnu dáme hotelu ještě šanci.

Datum pobytu: září 2020
2  Poděkujte uživateli monikapF8464JR.
Recenzováno: 13. září 2020 prostřednictvím mobilu

Návštěva jednoho z nejkrásnějších hotelů v České republice byl můj sen.
Ubytování přenádherné, personál usměvavý, velmi ochotný , wellness s letní terasou naprosto parádní, bohaté a pestré snídani nelze nic vytknout.
Tento hotel je pro mě NEJ ❤️ a vždy bude!
Okolí řeky Teplé je tak malebné a umístění hotelu má své kouzlo.

Datum pobytu: září 2020
2  Poděkujte uživateli 178stanislavap.