Recenzováno: 28. září 2020

V tomto hotelu jsme byli opakovaně během relativně krátké doby a můžu opravdu
jen doporučit.
Veškerý personál na vysoké úrovni a to opravdu na všech pozicích. Perfektní čisto na
pokojích i v celém hotelu, kuchyně opravdu skvělá.
Přece jen bych si ale dovolila vyzdvihnout obsluhu pana Romana v kavárně, opravdu
profesionál, o to více mě překvapuje recenze některých hostů, že s ním nebyli spokojeni.
Za nás opravdu perfektní, určitě jsme zde nebyli naposledy s čistým svědomím
mohu doporučit, již jsme toho procestovali dost, ale Imperial si svoje hvězdy rozhodně zaslouží.

Tip ohledně pokoje: Apartmá Moser - luxusní, dále suite
Poděkujte uživateli lucieolexikova.
Lucie Pospíchalová, Sales v zařízení Hotel Imperial, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. října 2020

Vážená paní Lucie,
velmi Vám děkujeme za tak krásnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se k nám opakovaně vracíte na základě skvělých služeb. Doufáme, že se opět brzy uvidíme.

Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Na začátek bych chtěl velmi ocenit všechny pracovníky recepce. Fungovali skvěle. Zcela profesionální přístup. Bohužel takto profesionální servis nebyl v celém hotelu. Velké zklamání přinesla zkušenost v Cafe Vienna (hotelová kavárna). Obsluhující číšník pan Roman (dne 18. 09. 2020) byl skutečně velmi nepříjemný. Z jeho chování bylo patrné, že jej obtěžujeme. Takto nepříjemného člověka bych v hotelu takové úrovně nečekal. Bez ohledu na důvod jeho nepříjemného chování bych očekával profesionalitu. Ta bohužel nepřišla. Současně to ovlivňuje celkový pobyt. Pokud by se mě někdo zeptal, zdali bych se do tohoto hotelu znovu vrátil, váhal bych. Pro mluví hezké pokoje, služby recepce a někteří maséři (bohužel opět ne veškerý personál lázní byl na úrovni). Proti mluví nepříjemný personál v podobě pana Romana, podprůměrné wellness.. Pokud jste nároční na personál a očekáváte služby vysokých kvalit, můžete být zklamaní.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli martin123546.

Vážený pane Martine,
děkujeme, že jste si pro pobyt v Karlových Varech vybral hotel Imperial. Vaši pochvalu kolegům na recepci rádi předáme. Jsme překvapeni z hodnocení číšníka v kavárně. Mrzí nás, že to ovlivnilo Váš celkový pobyt. Bohužel zpětně nejsme schopni zjistit, co se stalo, že ve Vás zanechal tak špatný dojem. Upřednostňujeme řešení stížností ještě během pobytu, abychom mohli poskytnout okamžité řešení či nápravu. Doufáme, že i přesto se k nám vrátíte a budete spokojeni.

Recenzováno: 6. září 2020 prostřednictvím mobilu

Prožili jsme ve SPA hotelu Imperial báječný víkend. V hotelu jsou nádherné stylové pokoje, příjemná kavárna, vynikající jídlo formou švédských stolů, wellness centrum s velmi pěkným bazénem. Z hotelu je krásný výhled na Karlovy Vary a do centra jede lanovka. Využili jsme balíček s golfem a zahráli si na nádherném hřišti v K. Varech a v Cihelnách. Děkujeme za perfektní péči.

Poděkujte uživateli evah688.

Vážená paní Evo,
děkujeme za Váš pobyt a čas, který jste věnovala k hodnocení našich služeb. Je to vysoké ocenění naší práce. Budeme rádi, pokud nás v budoucnu opět navštívíte.

Recenzováno: 29. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Super a to úplně vše ! Obsluha velmi příjemná, kvalita jídla vznikající. Ubytování a služby s tím spojené na vysoké úrovni. Čistota a pořádek velmi příjemný. Určitě se zase vrátíme. Nic se tady nedá vytknout.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 370iljak.
Lucie Pospíchalová, Sales v zařízení Hotel Imperial, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2020

Vážený pane Iljo,
děkujeme za Vaše krásné hodnocení a komentář. Máme velkou radost, že jste byl naším hostem a že se Vám u nás líbilo. Doufáme, že se k nám budete pravidelně vracet.

Recenzováno: 23. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel je hezky, v dobre lokalite a v krasnem prostredi. Super je i lanovka, ktera je pro hotelove hosty zdarma. Bohuzel personal hotelu neni moc prijemny ani usmevavy. Na snidani se nam i stalo ze jsme nemeli volny stul a personalu to bylo jedno. Nikdo si nas ani nevsimal. V kavarne jsme si dali svacinovou polevku za 100,- a dostali malickou porci vyvaru. V kavarne byl mily pouze jeden jediny cisnik a jinak je personal docela laxni. V tomto hotelu clovek nenecha malo penez a chce za to alespon pekny osobni pristup. To se nedelo. Bazen je celkem v poradku, ale celkove je spa zastarale, hlavne sauna a skoda, ze v techto velmi teplych dnech nebyla zadna venkovni lehatka. Hotel je pekny, ale sluzbami tak na tri hvezdicky.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Rades-R1.

Vážený pane Radku,
děkujeme, že jste si vybral pro svůj pobyt v Karlových Varech právě hotel Imperial. Moc nás mrzí, že jste nebyl spokojený. Váš komentář nám určitě pomůže ke zkvalitnění služeb. Poznámku ohledně personálu jsme předali kompetentnímu vedoucímu. Věříme, že nás opět navštívíte navzdory malým nedostatkům, abychom Vám mohli dokázat, že host je u nás na prvním místě.