TripAdvisor
Karlovy Vary
Hledat
Recenzováno: 13. března 2017

Nadherny hotel je v samem srdci historicke kolonady v tesnem sousedstvi s Grandhotelem PUPP. Parkovani zdarma u hotelu.
Uzasne prostredi, prostorne pokoje, nadstandartni sluzby, ochotny personal.
Bohata snidane. vzdy je zakaznik na prvnim miste.
Personal dokaze zajistit temer cokoliv si prijete, procedury... poradi kam na vylet..
Dogs Friendly.
Restaurace - grastronomicky zazitek, ceny jsou sympaticke a dostupne vsem.
jednoznacne doporucuji, pro nas to byl pohadkovy pobyt v krasnem prostredi se vsim.

Datum pobytu: březen 2017
Poděkujte uživateli Reynez.
Recenzováno: 24. listopadu 2016

Nádherný hotel s parkovištěm přímo u hotelu (zdarma), pěkný a čistý pokoj, pohodlná postel, skvělá snídaně s velkým výběrem slaného i sladkého (i když bych v případě sladkého uvítala home made koláče). Hotelová restaurace nabízí moderní pojetí kuchyně - u večeře jsme si opravdu pochutnali. Velký plus hotelu je i jeho personál, číšníci v restauraci byli naprosto skvělí a bylo na nich vidět, že je práce opravdu baví. Velké díky za milý aperitiv v podobě becherovky :-)
Hotel má výbornou polohu uprostřed centra, pokoje deluxe navíc mají krásný výhled na kolonádu.
Embassy mohu jedině doporučit, s takovým servisem jako zde jsem se doposud nikde nesetkala, cena opravdu odpovídá kvalitě.

Tip ohledně pokoje: Nejlepší výhled je z pokojů deluxe :)
Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli magdal_nar.
Recenzováno: 29. září 2016 prostřednictvím mobilu

Rozprava s cisnikem:)
Udajne senilní majitel v duchodu, neni ochoten s prichozi sezonou ustric. Tyto objednat. Koncem mesice zari opravdu podstatna informace:). Fopa graduje kdy v me nepritonosti cisnik nabízí me zene ustrice, jako protihodnotu k opakovane navsteve. Prekvapiva prezentace hotelu s vysokou urovni služeb, vas od opakovane navstevy spise odradí.

Datum pobytu: září 2016
2  Poděkujte uživateli Tomas H.
Recenzováno: 24. června 2016

Hezká letní zahrádka, milý personál, chutné jídlo. Pouze cena za dezert "dva malinkaté ovocné knedlíky" za 195 CZK, mi přijde opravdu za hranou. Chybu vidím v tom, že usměvavý číšník dezert výborně doporučí, ale už zamlčí cenu. Chápu lokalitu a polohu hotelu a k tomu přiměřené ceny, ale toto mi přišlo zbytečné. Možná by stálo za úvahu, že by zahrádku rádi navštívili i Češi a ne jen Rusové. Je to škoda, protože jinak velmi hezký, romantický zážitek.

Datum pobytu: červen 2016
Poděkujte uživateli Zuzana E.
Recenzováno: 22. července 2015

Velmi příjemné prostředí, vysoce profesionální a milý personál včetně majitelů hotelu, vkusně zařízený a útulný interiér. Rozhodně doporučuji!

1  Poděkujte uživateli Martina H.