Recenzováno: 27. července 2020

Šli jsme se projít v 18 hodin a zastavili jsme se na mostě,kde má restaurace stolečky.na 3 stolech byla rezervace 2x 19.00 a jedna na 20.00.Ptala jsem se číšníka,jestli si můžeme sníst něco malého max na 45 min.Bylo mi řečeno ,že rezervace jsou pro hotelové hosty a že by mohli přijít dříve??!! Já tedy,když si objednám stůl,tak přijdu na objednaný čas a né 2 hod předem.Když jsme se zase vraceli v 19 .20. tak byly opět 3 stolečky prázdné.Asi jsou na tom tak dobře,že hosty z ulice nepotřebují.Jinak kromě hotelu Pupp jsou restaurace ve Varech děs.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 389renatal.
Recenzováno: 3. února 2019 prostřednictvím mobilu

Pekny hotel v centru Karlovych Varu, ciste a konfortni pokoje za vyhodnou cenu. Jako jeden z mala v okoli nabizi bezplatne parkovani primo u hotelu. Snidane byly v peknem atriu a najdete tam vse co bezne potrebujete, plus Vam na objednavku udelaji spoustu dalsich jidel. Bohuzel jsme nemeli moznost vyzkouset vyhlasenou restauraci, tak snad priste.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli luboss436.
Recenzováno: 23. května 2018 prostřednictvím mobilu

Ačkoliv jsme v hotelu nebyli ubatovaní, personal hotelu byl velice napomocny ( speciálně paní Jarmilka z recepce a číšníci, kteri nam na mostě - kde maji par stolecku na posezeni, pomahali s malym synem, s kufry a kocarkem).
Pani Jarmilka nam zajistila parkovani na jejich soukromem parkovisti, jelikoz nas hotel, kde jsme byli ubytovani, pres reku, nemel zadny parking a poslali nas asi 5 KM od hotelu. Jeden z cisniku nas dokonce na parkoviste zavezl.
Pri pristi navsteve radi zavitame do tohoto hotelu.
Velice si tohoto gesta vazime a urcite je to pro nas rozhodujici pro pristi vyber ubytovani.

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Andrea N.
Recenzováno: 13. března 2017

Nadherny hotel je v samem srdci historicke kolonady v tesnem sousedstvi s Grandhotelem PUPP. Parkovani zdarma u hotelu.
Uzasne prostredi, prostorne pokoje, nadstandartni sluzby, ochotny personal.
Bohata snidane. vzdy je zakaznik na prvnim miste.
Personal dokaze zajistit temer cokoliv si prijete, procedury... poradi kam na vylet..
Dogs Friendly.
Restaurace - grastronomicky zazitek, ceny jsou sympaticke a dostupne vsem.
jednoznacne doporucuji, pro nas to byl pohadkovy pobyt v krasnem prostredi se vsim.

Datum pobytu: březen 2017
Poděkujte uživateli Reynez.
Recenzováno: 24. listopadu 2016

Nádherný hotel s parkovištěm přímo u hotelu (zdarma), pěkný a čistý pokoj, pohodlná postel, skvělá snídaně s velkým výběrem slaného i sladkého (i když bych v případě sladkého uvítala home made koláče). Hotelová restaurace nabízí moderní pojetí kuchyně - u večeře jsme si opravdu pochutnali. Velký plus hotelu je i jeho personál, číšníci v restauraci byli naprosto skvělí a bylo na nich vidět, že je práce opravdu baví. Velké díky za milý aperitiv v podobě becherovky :-)
Hotel má výbornou polohu uprostřed centra, pokoje deluxe navíc mají krásný výhled na kolonádu.
Embassy mohu jedině doporučit, s takovým servisem jako zde jsem se doposud nikde nesetkala, cena opravdu odpovídá kvalitě.

Tip ohledně pokoje: Nejlepší výhled je z pokojů deluxe :)
Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli magdal_nar.