Recenzováno: 20. října 2019 prostřednictvím mobilu

Neskutečné! Míchaná vejce dojdou hodinu(a po hodině!) před koncem snídaní! Tak se tam nasypou vejce vařená. OK. Ale už není čistá gastronádoba!? Fuj! Taková prasárna!!!
A den před jsem dostal večeři s vlasem asi 1/2metru dlouhým. No stane se. A nová porce? Studená jak manželka po 20ti letech! No hrůza! :-(

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Tom_Tomik.
Recenzováno: 24. března 2019

Vynikající lokalita hotelu přímo na kolonádě. Pokoj č. 24 byl při příjezdu čistý, uklizený, WC a koupelna také. Bohaté snídaně a přijemný personál. Lehký problém s pakováním u hotelu, ale s tím se v KV samozřejmě počítá.

Tip ohledně pokoje: Pokoj č. 24 naprosto splnil naše očekávání. Krásný výhled na kolonádu.
Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Witaman.
Recenzováno: 9. prosince 2018

Hotel se nachází přímo na Kolonádě. Dostali jsme podle přání pokoj s výhledem na Kolonádu a balkonem. Pokoj byl prostorný, jen nábytek viditelně opotřebovaný. Všude bylo čisto. Slečna recepční velmi milá a ve všem nápomocná. Obsluha v restauraci na vysoké úrovni, chválím. Snídaně byly trošku chudší na 4* hotel, manželovi chyběla míchaná vajíčka a v nabídce byly pouze 2 druhy pečiva (chléb a bílé rohlíky), nic celozrnného. Večeře byly chutné a svižné. Horká polévka po celém dni venku byla příjemná. Až na maličkosti není co vytknout. Škoda, že hotel nemá vlastní bazén a v balíčku nebyla nějaká wellness služba, která by se konala přímo v hotelu. V bazénu jsme byli až v Alžbtiných lázních, ale užili jsme si to a vzhledem k tomu, že jsme zde byli 2. adventní víkend, tak to byla příjemná procházka vánočními trhy zpět do hotelu. Hotel bych klidně doporučila.

Tip ohledně pokoje: Pokoj . 34 ve 3. patře s balkonem a výhledem na Kolonádu
Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Martina P.
Recenzováno: 24. června 2017

Hotel nemá bezbariérový přístup do restaurace a jídelny. Příjemný a vstřícný personál, průměrné jídlo, zvláštně servírovaný salát k menu :-( Velký rozdíl v kvalitách obsluhy jeden den :-( a druhý den jiná směna super :-)

Tip ohledně pokoje: Využila jsem je stravovací služby
Datum pobytu: březen 2017
1  Poděkujte uživateli Dana S.
Recenzováno: 11. dubna 2017

Pokoje čisté, zařízení poměrně staré. Ve skříních chyběla i ramínka, po požádání na recepci dodána. Postele VELMI nepohodlné, tvrdé, takže o odpočinku se mluvit nedá. Pokud na recepci požádáte o jakékoliv vylepšení lůžka - pěnovou podložku nebo alespoň deku, kterou by bylo možno použít jako podložku na matraci, nedostanete ji. Pro staré lidi nebo osoby s bolestmi kloubů naprosto nevhodné spaní. Strava průměrná. Poloha hotelu je v centru, velmi příznivá. Celkový dojem - hotel se prezentuje jako čtyřhvězdičkový. S ohledem zařízení a nabízené služby je toto silně nadhodnocené. Při rezervaci pobytu se může stát, že budete ubytování v jiném hotelu a na jídlo docházet. Zřejmě standartní postup, při nesouhlasu na recepci jsme byli ubytování v objednaném hotelu. Pokud ale chcete ubytování v centru a nemáte vysoké nároky, pobyt by mohl vyhovovat.

Tip ohledně pokoje: V pokojích s okny, která nemíří na kolonádu, je slyšet hučení kuchyní a tepelných čerpadel. Hluk končí v pozdních večerních hodinách.
Datum pobytu: duben 2017
Poděkujte uživateli esucha321.