Vřídlo je jistě zajímavé

Nyní se ale Vřídelní kolonádat opravuje, takže vřídlo je vyvedeno před ní (z pohledu z centra za... přečíst další informace

595pavelf
Praha, Česká republika
Podzemí

Škoda, že vřídlo je kvůli úpravám přestěhováno ven, ale exkurze do podzemí byla zajímavá a... přečíst další informace

Recenzováno: 13. srpna 2020
petra_Q2353YH
Praha, Česká republika

1419224 recenzí
Recenzováno: 16. srpna 2017

Na vřídlo se názory různí a tak si každý návštěvník udělá obrázek sám. Samotné velké vřídlo v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí a pro návštěvníky Vřídelní kolonády je tak zprovozněno náhradní řešení - vřídelní mísa - na straně u Divadelního náměstí. Neustále se zde zastavující a fotící návštěvníci jsou důkazem toho, že se stále jedná o něco unikátního. Myslím si, že tohle je místo, kde se člověk musí zastavit, posedět, ochutnat prameny a trochu se zasnít. Ráno a večer a nebo v chladných měsícíchc roku je vřídlo zahaleno párou, neboť teplota vřídelní vody je kolem 72 st. C. Absolvoval jsem i prohlídku vřídla, kterou je nutné si zarezervovat v prvním patře Vřídelní kolonády. Zde pak jsou k vidění i legendární Karlovarské kamenné růže. Prohlídka podzemí stojí za to a dozvíte se při ní plno zajímavých informací.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli Rostislav P.
Recenzováno: 12. července 2017

Vřídlo je umístěné mimo svůj dlouholetý prostor - venku. Uměle omezená výška dle mého odhadu na pouhé 3 m místo obvyklým 12ti. Kapacita objmenu vody tak na třetině. Dle průvodců a primátora Karlových Varů bude tento stav trvat asi 3 - 4 roky ? I. Co dodat....

Datum zážitku: květen 2017
Poděkujte uživateli hadacekp.
Recenzováno: 4. července 2017

Návštěva vřídla patří mezi ty horší zážitky z návštěvy Karlových Varů. Zabedněné vřídlo, polepená okna, špína.... To je první pocit. Musel jsem se opravdu ujistit, zda je to to, co jsme chtěli vidět

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli Václav C.
Recenzováno: 28. června 2017

Nerada píši špatné recenze, ale zažila jsem Vřídlo jako výstavní síň známého cestovatele a fotografa p. Kolbaby. Ráda jsem se tudy procházela a prohlížela jeho fotografie a nejen to, ale bylo hezké se zahledet do tryskajícího sloupu léčivé vody - chybí to.

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli zchvatalova.
Recenzováno: 21. května 2017

Toto misto se vubec nemeni. Dychne na vas era 80.let, prospel by hezci design, vetsi zajem i prichozi. Zase je voda zdarma a zadne fronty.

Datum zážitku: květen 2017
Poděkujte uživateli ViktorieTenzerova.