Výtahem na rozhlednu

Pro nás zdravotně omezené a unavené poutníky přišel velmi vhod výtah na rozhlednu Diana. Málokde... přečíst další informace

Recenzováno: před 6 dny
cestovatelka003
Výhled

Při pobytu ve Varech, určitě doporučuji navštívit toto místo.. Nádherný výhled. Výšky moc v lásce... přečíst další informace

Recenzováno: 15. října 2020
nerniss
Břeclav, Česká republika

Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Doporučuji vyjet lanovkou, která jezdí každých 15 minut úplně nahoru a na rozhlednu oceňuji výtah, docela bodnul. Dolu je pěkná procházka :)

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli im_denisa.
Recenzováno: 1. října 2020

Krásná rozhledna, nádherný výhled a navíc možnost dostat se na vrchol výtahem :-) Vlastně ani nevím, proč jsme šli pěšky, asi abychom si jí více zasloužili, ale možnost je určitě vítaná... :-)
Kdo zavítá do Karlových Varů, určitě by neměl tuto rozhlednu vynechat. Zážitek může začít třeba již jízdou lanovkou Diana nahoru ;-)

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Jitka B.
Recenzováno: 30. září 2020

Opravdu nádherný výhled na Karlovy Vary a široké okolí. K rozhledně se dostanete buď pěšky, nebo zubatkou. Na vršek rozhledny buď po schodech, nebo výtahem.

Poděkujte uživateli TomTouria.
Recenzováno: 26. září 2020

Krásný výhled, vynikající restaurace pod rozhlednou, lanovka super, možnost využít KV card na zlevnění jízdného i okolních atrakcí

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli 684radkad.
Recenzováno: 26. září 2020

Rozhledna Diana je dostupná výtahem a z Karlových Varů lze k ní vyjet lanovkou. Výhledy z ní jsou úžasné. Cesta zpět do města krásnou přírodou s dalšími vyhlídkami je nezapomenutelná. Cesty dobře značené a udržované.

Poděkujte uživateli brejchovamarie.