Recenzováno: 25. března 2018

Celý pobyt proběhl v pořádku. Obsluha je velmi milá. Snídaně také skvělé. Třešničkou na dortu byla privátní sauna s výřivkou, tu jsme si moc užili. Pokoje jsou dobře vybavené a velmi světlé a útulné. Malý detail, který bychom zmínili je postel. Pro manželskou postel, kterou jsme měli na pokoji by se hodila spíš jedna velká matrace místo dvou, ale to je asi náš subjektivní názor, někomu jinému může vyhovovat. Určitě se někdy vrátíme.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Robin N.
Quisisana P, General Manager v zařízení Quisisana Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. března 2018

Vážená Robin N,

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste si pro pobyt v Karlových Varech vybrali hotel Quisisana Palace.

O Vaše pozitivní dojmy se velice rádi podělíme s naším týmem a Vaši připomínku ohledně rozdělení matrací chápeme a již nějakou dobu zvažujeme řešení.

Těšíme se na Vaší další návštěvu.

Recenzováno: 19. března 2018

Děkujeme ochotnému personálu :) skvělý servis, pokoj prostorný a čistý, snídaně opravdu exkluzivní. V privátním spa je dokonalý relax a soukromí. Při další návštěvě Karlových Varů určitě vybereme tento hotel.

Tip ohledně pokoje: Deluxe Suite má úžasný výhled na kolonádu
Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Nikol_S366.
Quisisana P, General Manager v zařízení Quisisana Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. března 2018

Vážená Nikol_S366,

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a věříme, že nám v budoucnu zachováte přízeň.

Těšíme se již dnes na Vaší příští návštěvu.

S úctou

Recenzováno: 8. února 2018

Byli jsme velmi spokojení. Hotel se nachází se na pěkném místě a je hezky vybaven. Nejraději bychom neodjeli. :-) Na tom má svou zásluhu také personál, který je vysoce profesionální. Všichni jsou velmi milí (ale žádná křeč). Luxusní jsou také snídaně, ale vyzkoušeli jsem také další jídla, a to v rámci Grand restaurant festivalu. Opět bylo perfektní (nakládaný losos, špenátové cappuccino s lososovým pelmeněm a křepelčím vejcem, roláda z perličky plněná hlívou a kapustou s játrovou nádivkou a batátové pyré a mousse z chia semínek v čokoládě, zalité horkými borůvkami). Pobyt mohu jen doporučit. Ovšem upozorňuji, že pozitivní atmosféra hotelu je extrémně návyková.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli Václava S.
Tomáš M, Front Office Manager v zařízení Quisisana Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. února 2018

Vážená Václavo,
velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a slova chvály obzvláště pro personál, který si je zajisté zaslouží :-)
Velice náš těší, že se Vám pobyt v Quisisana Palace líbil a vše jste si maximálně užili.
Věříme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na Vaši příští návštěvu.
Tomáš Masarik
Front Office Manager & Quisisana Palace Team

Recenzováno: 30. prosince 2017

Vše skvělé,byli jsme spokojeni se všemi službami hotelu.Predevšim chci vyzvednout velmi pozorný a milý personál,který nám pobyt velmi zpříjemnil.Děkujeme a přejeme hodně stejně jak my spokojených klientů v příštím roce. HUBACZ

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli petrh40.
Quisisana P, General Manager v zařízení Quisisana Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. ledna 2018

Vážený pane Hubaczi,

velice Vám děkujeme za Vaší návštěvu a také za velice pozitivní recenzi, o kterou se velice rádi podělíme s naším týmem.

Věříme, že k nám brzy opět zavítáte.

S přáním všeho dobrého v roce 2018.

Recenzováno: 7. listopadu 2017

Bylo o nás skvěle postaráno, velmi ochotný personál a krásné prostředí celého hotelu. Prostředí kolem lobby a recepce je menší, ale o to větší a krásně vybavené jsou pokoje. Vyhovovali nám A la carte snídaně. Top lokalita v rámci Karlových Varů :)

Datum pobytu: listopad 2017
Poděkujte uživateli terezasch.
Quisisana P, General Manager v zařízení Quisisana Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. listopadu 2017

Vážená terezasch,

velice Vám děkujeme za návštěvu i za velmi hodnocení zpětnou vazbu.

Těší nás, že Váš pobyt u nás se Vám líbil a věříme, že se k nám budete v budoucnu vracet.