“Zhoršení kvality na podprůměr”

Ristorante Pizzeria Venezia
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 5. července 2017 prostřednictvím mobilu

Obrovské zklamání a katastrofální zhoršení kvality posledních několik let. Chodili jsme sem snad 10 let. Ale co jsme dostali letos, 1.7.2017 v 17.15, to bylo něco otřesného. Polévka hnědý blivajs bez chuti, pizza s mořskými plody - to bylo k pláči. Bez chuti, těsto jakási rozmočená hmota, pár rozvařených krevet z mrazáku, za cenu 360 Kč. Servis arogantní, nepříjemný. Skončil jsem s vámi.

2  Poděkujte uživateli Blechaluk.

Recenzováno: 3. července 2017 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace mne nijak nenadchla, obsluha se chovala velice chladně, jídlo bylo jakžtakž dobre, dcera mela pizzu, která působila jak z nějakého rychlostanku.

Poděkujte uživateli Lenka V.
Recenzováno: 8. října 2016 prostřednictvím mobilu

Romantické prostředí, příjemná a pohodová obsluha, jídla kvalitní, chuťově vyvážená, ale je to jen zas Itálie v Karlových Varech.

Poděkujte uživateli Jindrich S.
Recenzováno: 27. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Občas by se hodilo vyměnit ubrusy, obsluha se mohla aspoň usmát a pizza na úrovni rychlostánku se relativně dala požít až na uhlí, které si přítel vyndaval z úst. Za detail, který chválím je dezinfekční zařízení na toaleťe.

Poděkujte uživateli Barbora R.
Recenzováno: 28. června 2016

Zde jsem byla velmi spokojena a opakované. Kuchyně výtečný, zmrzlina vlastni výroby vynikající, dezerty mňam. Obsluha pozorna. Jako pozornost podniku sklenička šampaňského, jindy domácí grappy

Poděkujte uživateli renatapelnarova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria Venezia, si také prohlíželi

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Ristorante Pizzeria Venezia? Sdílejte své zkušenosti!